depilacja posladkow

Dlaczego warto oddać depilację w ręce profesjonalisty?

Wiele kobiet wzbrania się przed pójściem do kosmetyczki, tłumacząc się brakiem czasu lub oszczędnością pieniędzy. Czy naprawdę robiąc wszystko samodzielnie, zyskujemy cenne godziny i gotówkę? Niestety założenia często mijają się z prawdą i w tym artykule przekonasz się dlaczego.

Sama wszystkiego nie zrobisz

Faktem jest, że choć nie ważne jak bardzo będziesz się starać, to nie dasz rady dokładnie wydepilować każdego zakamarka ciała. Przykładowo dokładna depilacja woskiem pośladków jest praktycznie samodzielnie niewykonalna. Dlatego właśnie powstały profesjonalne salony depilacji woskiem, aby umożliwić wszystkim chętnym osiągnięcie gładkiej skóry, której nie mogą osiągnąć bez pomocy doświadczonego profesjonalisty. Asysta doświadczonej kosmetyczki to nie wszystko.

Wykwalifikowane osoby specjalizujące się w danej dziedzinie posługują się narzędziami i technikami niedostępnymi dla zwykłych konsumentów. Jeden z czynników, dla których warto udać się do kosmetyczki, to wysoka jakość surowców i sprzętów, na których pracuje. Woski do depilacji dostępne w drogeriach w kwestiach jakości pozostają wiele do życzenia.

Domowa depilacja często kończy się podrażnieniem i zniechęceniem do tego typu zabiegów. Żeby odczarować domowe katastrofy, lepiej wybrać się na wizytę u profesjonalisty, czyli do salonu Time for Wax. Tam kosmetyczka wykona zabiegi, których Ty sama nie zdołasz, czyli np. depilacja woskiem karku, czy depilacja woskiem lędźwi, ale także każdy inny, na jaki masz ochotę.

Chwila relaksu

Wizytę w salonie urody warto traktować jak chwilę dla siebie, relaks, podczas którego ktoś zadba o Twoje dobre samopoczucie. Kiedy wykonujemy zabiegi w domu, często nie ma na nie odpowiedniej ilości czasu, wszystko robimy w pośpiechu, aby zbyt długo nie zajmować łazienki. W rezultacie dbanie o siebie nie przysparza przyjemności i dlatego łatwo porzucić rytuały pielęgnacyjne.

  Jak przykleić kępki rzęs?

Co więcej, samodzielne przygotowanie depilacji trwa bardzo długo i w efekcie cały proces zajmuje dużo więcej czasu niż wizyta w salonie kosmetycznym. Każda kobieta, zwłaszcza zabiegana mama, czy pracująca studentka doceni fachowo i szybko przeprowadzony zabieg w studio Time for Wax. Znajdziesz je już w dziewięciu miastach Polski!

To się opłaca

Wbrew pozorom, unikając wizyty u kosmetyczki, nie oszczędzamy pieniędzy. Dlaczego? Fundusze wydane na zakup wosków i akcesoriów do domowej depilacji to czasami inwestycje po prostu nietrafione. Może minąć sporo czasu, zanim trafimy na taki produkt, który nie zrobi krzywdy naszej skórze i będzie skuteczny. Dlatego, zamiast wydawać pieniądze na drogeryjne kosmetyki udaj się na profesjonalny zabieg, którego nie będzie trzeba powtarzać aż przez miesiąc!

Źle wykonana depilacja czasami wymaga powtórzenia po tygodniu lub nawet kilku dniach, ponieważ włoski mogą być urwane, zamiast całkowicie wyrwane ze skóry. Jeżeli chcesz się tego ustrzec, to wstąp na profesjonalną depilację woskiem do Time for Wax. Przekonaj się na własnej skórze, dlaczego tak wiele klientek zaufało profesjonalnej depilacji woskiem. Odwiedź salon Time for Wax i sprawdź, w czym tkwi sekret!