zazdrosny mezczyzna

10 sposobów, które wzbudzą zazdrość chłopaka i męża

Zazdrość to uczucie powodujące frustrację, a niekiedy nawet sprawiające drugiej osobie przykrość. W związkach często wykorzystuje się to negatywne odczucie, aby pokazać, że partner może nas stracić. Wtedy druga strona zaczyna zabiegać o względy i czuć presje konkurencji. Czasem jednak przynosi to zupełnie odwrotny skutek. Mimo wszystko chcesz spróbować? Poznaj 10 sposobów, które wzbudzą zazdrość chłopaka i męża!

Jak wzbudzić zazdrość u chłopaka? 10 sprawdzonych sposobów

1. Mów o innym facecie

Co zrobić, żeby mąż był zazdrosny? Mów o innym facecie w obecności małżonka. Opowiadaj o mężczyźnie, którego poznałaś na siłowni, w pracy, albo w sklepie. Z pewnością partner będzie starał się sprawdzić, czy to aby na pewno głupie historyjki, czy może coś więcej. Wzbudzisz w nim zazdrość i z pewnością będzie chciał pokazać, że mu na Tobie zależy!

2. Wstrzymaj się z kontaktem

Co zrobić, żeby chłopak był zazdrosny? Nie ma nic prostszego niż unikanie odbierania telefonów i odpisywanie na SMSy. Wstrzymaj się z wysłaniem wiadomości, nie rób tego od razu. Zapewniamy, że facet będzie myślał co robisz i z kim, że jesteś aż tak bardzo zajęta. Aczkolwiek może również martwić się, czy aby wszystko jest w porządku. Trzeba dobrze wyważyć tę grę, aby nie przyniosła więcej szkody niż pożytku. Daj mu chwilę zatęsknić!

3. Zadbaj o siebie bardziej

Zmiana fryzury, nowa sukienka, czy wizyta u kosmetyczki? To sygnał dla faceta, że pojawił się jakiś czynnik, który spowodował, że zaczęłaś o siebie bardziej dbać. Poznała kogoś? – to pytanie pojawi się w jego głowie. Zobaczy, że piękniejesz i poczuje się zagrożony, nawet jeśli nie zauważą tego inni faceci.

  85 najlepszych tekstów na podryw chłopaka lub dziewczyny

4. Siła social media

Mąż wyjechał, a Ty wyszłaś na babski wieczór? Nie zapomnij udostępnić na kanale social media, jak dobrze się bawisz. Nie pozuj jednak z nieznajomymi facetami, bo zamiast zazdrości wzbudzisz w facecie wątpliwości co do wierności. Zwyczajnie pokaż mu, że sama świetnie sobie radzisz. Szybko odpisze na stories, albo zadzwoni by upewnić się, że jesteś w otoczeniu znajomych i nikt ciekawy nie kręci się obok Ciebie.

5. Temat „eks”

Wspomnienie raz na czas o swoim byłym nie jest niczym złym. Nie można jednak wciąż wałkować tego tematu, aby facet nie pomyślał, że jest on ważną osobą w Twoim  życiu. Rzucenie kilku zdań o „eks” może wzbudzić zazdrość. Bacznie obserwuj reakcje swojego chłopaka, czasem może bagatelizować Twoje słowa, a w środku aż się gotować.

6. Czekanie

Co zrobić, żeby mąż był zazdrosny? Nie bądź na każde jego skinienie, poza tym mów, że masz coś ważniejszego. Ta sama technika sprawdza się u chłopaka. Pokazujesz mu, w ten sposób że nie będziesz na wszystkie zawołania i masz prawo poświęcić czas dla siebie. Wywoła to w nim z pewnością mieszane uczucia, da do myślenia.

7. Promieniuj szczęściem

Bycie szczęśliwą może być spowodowane wieloma rzeczami. Pokazywanie, że bez faceta świetnie sobie radzisz to powód do zazdrości. Dobry humor łatwo sobie zagwarantujesz wystarczy, że pójdziesz na zakupy, zrobisz to co lubisz, albo pozwolisz sobie na chwilę relaksu. Tryskanie szczęściem udowodni mu, że sama sobie poradzisz, a to będzie dla niego bodziec, że musi mieć się na baczności. Z pewnością będzie się rozglądał, czy wokół Ciebie nie kręci się żaden mężczyzna.

8. Męskie towarzystwo

Nic nie wzbudza takiej zazdrości, jak Ty w otoczeniu facetów. Kawa ze znajomymi, wianuszek mężczyzn wokół Ciebie na imprezie, czy świetny kontakt z kumplami? Facet będzie wściekły, zazdrosny i poczuje oddech konkurencji na plecach.

  Jak się odkochać? 15 skutecznych porad

9. Grzeczna dziewczyna

Jeśli jesteś szczęśliwa, zadowolona i pełna energii, poza tym nie powodujesz kłótni lub nieporozumień facet będzie zaskoczony. Wzór idealnej dziewczyny miesza w głowie mężczyźnie, sam nie wie co za tym się kryje, albo kto.

10. Flirt

To chyba najpopularniejszy i najbardziej niebezpieczny sposób na wzbudzenie zazdrości. Partner może pomyśleć, że zainteresowałaś się kimś innym i sobie nawet Ciebie odpuścić. Drugi scenariusz to szaleńcza zazdrość, która różnie się kończy. Umiar i jeszcze raz umiar, inaczej zniszczysz niepotrzebnie związek.