kobieta napawa się aromatem pysznej kawy

Zadbaj o swoje zdrowie i smak porannej kawy

Twój ekspres do kawy to najważniejszy element w kuchni i chcesz o niego odpowiednio zadbać? Szukasz dobrych, sprawdzonych filtrów do wody? A może chcesz wymienić swoje filtry na lepsze, bo obecne nie zdają egzaminu? Jeśli tak, to rozwiązanie jest idealne dla Ciebie!

Uważasz, że kawa jest królową napojów? Serwuj ją w najlepszym wydaniu!

Każdy kawosz doskonale zdaje sobie sprawę, jak wiele czynników wpływa na smak i aromat tego smacznego napoju. Żeby kawa spełniała swoje zadanie, czyli jak najlepiej pobudzała do działania i poprawiała humor przed ciężkim dniem, trzeba zadbać o to, żeby wszystkie składniki potrzebne do jej stworzenia, idealnie ze sobą współgrały.

Uczynisz to, sięgając nie tylko po najlepszej jakości ziarna kawy z różnych rejonów świata, ale także po odpowiednią wodę, bowiem ta niefiltrowana może łatwo zepsuć smak Twojej kawy i przy okazji uszkodzić ekspres do kawy. I właśnie dlatego tak ważne jest nie tylko regularne odkamienianie go, ale i filtrowanie wody.

Filtr wody AquaClean zapewni Ci najwyższą jakość oferowaną na rynku. W jego wnętrzu zamontowano mikroskopijne otwory, które uniemożliwiają zatykanie filtra. Działa z użyciem technologii wymiany jonowej, zapewniając Tobie i Twoim bliskim bezpieczne filtrowanie. Do kawy i innych napoi robionych w ekspresie nie dostaną się żadne zanieczyszczenia, więc nie musisz obawiać się o swoje zdrowie.

Po trzech miesiącach wymień filtr na nowy, żeby nie obniżać jego skuteczności i nie ryzykować zapchaniem go. By nie zapomnieć o regularnym kupowaniu, możesz kupić kilka sztuk na zapas – nie zajmują one dużo miejsca w pudełku, a nie musisz się obawiać, że zabraknie ich w sklepie lub że będzie Cię czekał długi okres oczekiwania na wysyłkę.

  Kieliszki - krótki przewodnik dla kobiet

Jak skomplikowany jest montaż filtra w ekspresie do kawy?

Montaż filtra jest niezwykle prosty – nie wymaga użycia żadnego specjalistycznego sprzętu ani wzywania specjalisty. Każdy może zrobić to własnoręcznie, bez obaw, że uszkodzi ekspres. Instrukcja i wskazówki do montażu Click&Go znajdują się na opakowaniu każdego filtra.

Dzięki temu nie musisz się martwić o jakość wody, wymieniając regularnie fitr, co skutkuje tym, że zaoszczędzisz na innych produktach do konserwacji ekspresu. Z kolei dzięki funkcji AquaClean o wiele rzadziej pojawia się konieczność odkamieniania go. Z tym filtrem musisz wykonywać je zaledwie co (około) pięć tysięcy wypitych filiżanek.

Przy piciu średnio trzech kaw dziennie daje to konieczność odkamieniania raz na kilka lat. Postaw na komfort, wygodę i najlepszy smak. Niech Twoja kawa smakuje lepiej niż w niejednej restauracji. Wyciągaj ze swojego ekspresu sto procent jego możliwości.