zaskoczona kobieta

Kim byłaś w poprzednim wcieleniu? Oto oznaki, które świadczą o tym, że wiesz o swoim poprzednim życiu!

Według wielu wierzeń i religii dusza człowieka pozostaje nieśmiertelna. Spora część z nich mówi o tym, że nie tylko nie umiera, ale wręcz odradza się w kolejnym ciele. Ma to służyć zdobywaniu doświadczeń, przepracowaniu traum i pozwolić duszy na wzrost duchowy. Dowiadując się o tym często zastanawiamy się, kim byliśmy w poprzednim wcieleniu i jak wyglądało nasze poprzednie życie. Czy istnieje możliwość by się tego dowiedzieć? Spróbujmy odpowiedzieć na to pytanie.

Czy wiesz kim byłaś w poprzednim życiu?

Kobiety, które interesują się duchowością, tym co nieznane i ezoteryczne często zadają sobie pytanie: kim byłam w poprzednim wcieleniu? Czy towarzyszy ono również tobie? Jeśli tak, to dobrze się składa. Okazuje się bowiem, że możemy dowiedzieć się kim byłyśmy w poprzednim wcieleniu. Istnieją różne sposoby na zdobycie tej wiedzy. Pierwszym z nich jest medytacja, czyli praktyka umożliwiająca głębsze zanurzenie się w siebie i zrozumienie własnej duszy. Wiele osób mówi o tym, że podczas medytowania odczuwają „deja vu”, które wydaje się wskazywać na wcześniejsze życie. Bardzo pomocna w docieraniu do wiedzy o swoim poprzednim wcieleniu może być także hipnoza. To technika, która pozwala nam na dostęp do głębszych warstw umysłu i może być użyteczna w odkrywaniu wspomnień z przeszłości, w tym przeszłych wcieleń.

Osobom dążącym do poznania swojego poprzedniego życia szczególnie polecana jest regresja hipnotyczna. Jest to bardziej zaawansowana forma hipnozy, która jest specjalnie ukierunkowana na odkrywanie przeszłych wcieleń. W trakcie sesji regresji hipnotycznej osoba poddawana hipnozie jest prowadzona przez różne okresy życia, aż do momentu, który może być związany z jej wcześniejszym wcieleniem. Wiele osób decyduje się także na rozmowy z ekspertami od duchowości. Osoby specjalizujące się w reinkarnacji mogą być cennym źródłem wiedzy na temat przeszłych wcieleń. Wykorzystując rozmowę, liczne techniki relaksacyjne oraz wspomniane wyżej metody prowadzą nas w taki sposób, by w naszym umyśle zaczęło pojawiać się coraz więcej przebłysków dotyczących poprzedniego wcielenia.

  Wybieramy alkohol na prezent – co podarować na czterdzieste urodziny?

Oto oznaki, które znaczą, że wiesz kim byłaś w poprzednim wcieleniu!

Czasem zdarza się tak, że podświadomie wiemy, kim byłyśmy w poprzednim wcieleniu, choć nasz umysł stara się to przed nami schować próbując racjonalizować sygnały, które do nas docierają. Warto więc skupić się na swoich odczuciach i emocjach, ponieważ mogą one powiedzieć nam wiele na temat wcześniejszego wcielenia. Wśród oznak, na które warto zwrócić szczególną uwagę wymienić możemy między innymi:

Silne uczucie znajomości wobec określonych miejsc i wydarzeń

To zdecydowanie jedna z najczęściej występujących oznak tego, że podświadomie mamy wiedzę o swoich poprzednich wcieleniach. Istnieją osoby, które odczuwają uczucie znajomości wobec określonych miejsc czy okresów historycznych. Możemy to przyrównać do zjawiska déjà vu, kiedy to wizyta w danym miejscu wywołuje w nas silne emocje i wrażenie, że jesteśmy tam po raz kolejny.

Sny

Sny i wspomnienia z przeszłego życia które się w nich pojawiają stanowią bardzo oczywistą oznakę, która może wskazywać na nasze przeszłe wcielenie. Jeśli masz powtarzające się sny związane z określoną epoką, miejscem lub wydarzeniem, może to być znak, że miało to miejsce w twojej przeszłości. Warto jednak pamiętać, że nie zawsze jest to odpowiednia interpretacja sennych wizji. Niemniej jednak, to co nam się śni, może stanowić pewien drogowskaz.

Niezwykłe zainteresowania i talenty

Czasami nasze zainteresowania, pasje i talenty mogą być związane z naszymi poprzednimi wcieleniami. Jeśli jesteś osobą niezwykle zdolną w jakiejś dziedzinie lub też masz pasję, która od zawsze cię fascynuje może to oznaczać, że w poprzednim wcieleniu byłaś związana z tą dziedziną lub aktywnością i zdobyłaś ogromne doświadczenie w poprzednim życiu. Może to być przyczyną tego, że zdobycie pewnych umiejętności przychodzi ci niezwykle łatwo.

kobieta maluje obraz
Masz talent malarski? Może to z poprzedniego wcielenia?

Silne emocje i reakcje na pewne sytuacje

  Nie masz pojęcia co dać swojej siostrze pod choinkę ? Sprawdź te propozycje

Czasem doświadczamy silnych emocji lub reakcji na określone sytuacje lub wydarzenia, które nie mają związku z naszym obecnym życiem. Może to oznaczać że kiedyś byliśmy zaangażowani w podobne sytuacje w innych okolicznościach.

Intuicja i przekonanie o swoim poprzednim wcieleniu

Nie da się ukryć, że wiele kobiet jest w stanie odpowiedzieć sobie na pytanie “kim byłam w poprzednim wcieleniu?”, ponieważ w głębi siebie noszą wiedzę na ten temat. Intuicyjnie przeczuwają z czym były związane w przeszłości i jakie było ich poprzednie życie. Nie zawsze jest to jasno określone, jednak poczucie to wspierane przez medytację oraz inne praktyki może pomóc nam odkryć, kim byłyśmy.

Podsumowując, poprzednie wcielenia to fascynujący temat, o którym wciąż nie wiemy zbyt wiele. Nie dziwi jednak fakt, że dla wielu osób poznanie swojego wcześniejszego życia jest ważne, ponieważ pozwala im to lepiej zrozumieć siebie jak i bardziej świadomie korzystać z obecnego życia by wspierać swój rozwój duchowy.