mezczyzna rozumie co stracil

Kiedy facet zrozumie co stracił i zacznie żałować rozstania?

Związki często kończą się rozstaniem. Kiedy facet zaczyna rozumieć co stracił? Jak szybko zacznie żałować rozstania? W naszym artykule znajdziesz odpowiedź na te nurtujące kobiety pytania!

Kiedy facet zrozumie co stracił i zacznie żałować rozstania?

Ludzie rozstają się z wielu powodów i to bez względu na staż, czasem naprawdę błahy incydent może zakończyć miłość. W zależności od relacji, czasu jej trwania, a także od okoliczności prędzej, czy później pojawi się tęsknota, a do faceta dojdzie co stracił. Zazwyczaj już po około 3-4 tygodniach odczuwa się brak drugiej połówki. Co ciekawe kobiety od razu przeżywają wszystko mocniej, za to do mężczyzn to dochodzi powoli, czyli stopniowo, a więc z pewnym czasowym opóźnieniem.

Do mężczyzny zaczyna docierać co stracił, gdy pewne zdarzenia przypominają mu o pierwszej randce, pocałunku, czy zwyczajnie o Tobie. Nawet głupia piosenka, albo miejsce przywraca w nim namiętne wspomnienia, dlatego pojawia się nutka żalu. Zazdrość, nowa Ty, jak i miłe przeżyte wspólnie chwile – to one powodują, że facet docenia co zmarnował.

Oznaki tęsknoty u mężczyzny

Kiedy ludzie spędzają ze sobą czas, mają stały kontakt, jak i łączy ich emocjonalna więź to  są sobie bliscy. Po rozłące dotyka ich prędzej, czy później tęsknota. Proza życia oraz rozmaite bodźce z zewnątrz tylko przyspieszają ten moment. Wiele osób odczuwa charakterystyczne oznaki tęsknoty. To będzie przede wszystkim w przypadku panów:

  • zasypywanie Cię telefonami i licznymi wiadomościami – szuka kontaktu, a więc w pewien sposób wyciąga pierwszy rękę na zgodę
  • po alkoholu nagle telefonuje oraz pisze, bo spożyte procenty dodają mu odwagi
  • skupianie się na Twoich profilach na kanałach social media – lajkuje, komentuje, co ciekawe nawet stare zdjęcia
  • szukanie byle pretekstu do rozmowy, a także do spotkania
  • baczne obserwowanie Cie w otoczeniu innych osób, zwłaszcza mężczyzn
  • wspominanie waszych wspólnych szczęśliwych chwil przy każdej okazji
  • dopytywanie się co u Ciebie słychać waszych wspólnych znajomych
  • to że po Twojej odpowiedzi odpisuje nadzwyczaj szybko
  • jego język ciała mówi wiele – ukradkiem Cię obserwuje, szuka kontaktu fizycznego, ponadto uśmiecha się i utrzymuje kontakt wzrokowy
  • to, że kiedy dowiaduje się, że spotykasz się z kimś staje się zazdrosny.
  Reakcja faceta na brak kontaktu od kobiety - czego się spodziewać?

Chłopak szuka kontaktu za wszelką cenę, trudno mu pogodzić się z rozstaniem i pragnie drugiej szansy. Czasami nęka dziewczynę, bo nie rozumie, że to już koniec.

Jak pokazać facetowi co stracił?

Kobiety zdecydowanie mocniej przeżywają wszystko, dlatego często po rozstaniu zamykają się w domu i płaczą w przysłowiową poduszkę. Trzeba dać sobie chwilę na poukładanie nowej rzeczywistości, a więc przecierpienie utraconej miłości. Powrót do rzeczywistości jest jednak nieunikniony. To dobry moment na spełnianie swoich marzeń, a także na realizację ukrytych pasji, czy realizowanie dalekich podróży. Samotność wcale nie musi być straszna, co więcej kiedy facet zobaczy, że korzystasz z wolności i rozkwitłaś może docenić Twoją utratę szybciej niż myślisz.

Zmiana wyglądu, rozwijanie się, poza tym wychodzenie i spędzanie czasu ze znajomymi w mężczyźnie może wywołać zazdrość, do tego uświadomi sobie, że szybko pozbierałaś się po jego odejściu i wcale go nie potrzebujesz. Takie sygnały dają mu jasny komunikat, że świetnie sobie radzisz sama.

Jak pokazać facetowi co stracił? Zainwestuj w swój wygląd, karierę oraz w hobby. Otwórz się na nowe znajomości, a więc czerp z życia pełnymi garściami. Kiedy w Twoim otoczeniu pojawi się jakiś nowy mężczyzna były od razu poczuje zazdrość i jeszcze silniejszą tęsknotę. Również odmawianie mu spotkań, czyli pokazywanie, że nie masz dla niego czasu lub nie podchwytywanie tematów o zakończonym związku – jest to kolejny trik na uświadomienie facetowi, że masz swoje życie i to bez niego. Bądź jednak tu ostrożna, a mimo to bardzo pozytywna, dzięki temu jeszcze bardziej straci dla Ciebie głowę. Lubił Cię w czerwonej sukience? Przywróć mu te miłe wspomnienia, ale niby całkowicie przypadkiem. Porusz jego zmysły i spraw by odczuł Twój brak.