przedłużanie włosów

Innowacyjna metoda laserowego przedłużania włosów – co warto wiedzieć i dla kogo będzie najlepsza?

Laserowe przedłużanie włosów pokochały celebrytki i staje się coraz bardziej popularne. Ma wiele zalet, gdyż nie niszczy cebulek włosów, a aplikacja jest niezwykle szybka.

Dzięki tej metodzie możliwe jest także zagęszczanie włosów. Warto dowiedzieć się o niej nieco więcej, a także przekonać się dla kogo będzie odpowiednia.

Jakie pasemka będą odpowiednie do metody laserowego przedłużania?

Oczywiście innowacyjna metoda przedłużania włosów wymaga stosowania jak najlepszej jakości doczepianych pasemek. Nie powinny być one wykonane ze sztucznego włókna.

Najbardziej odpowiednie i używane w tej metodzie są pasemka włosów dziewiczych, które posiadają zamknięte łuski, a jednocześnie nigdy nie były poddawane zabiegom koloryzacji. Przedłużanie włosów z Remy Hair gwarantuje wybór takich, które najlepiej się nadają.

Są lśniące, zdrowe i można dobrać odpowiednią długość pasemek. Zwykle jednak styliści przedłużają włosy maksymalnie o 65 cm.

Metoda laserowego przedłużania włosów Infralight – wszystko, co powinnaś wiedzieć

Jedną z metod laserowego przedłużania włosów jest Infralight. Wykorzystuje urządzenie o tej samej nazwie, które umożliwia łączenie za pomocą wiązki światła i ultradźwięków. Włosy są łączone na płasko, jednolicie, a także formowane owalnie. Dzięki temu powstaje bardzo naturalny efekt.

Warto zauważyć, że widoczność samych połączeń własnych włosów i naturalnych, doczepianych jest dwukrotnie mniejsza niż w przypadku metody ultradźwiękowej. Przy przedłużaniu i zagęszczaniu włosów tą metodą używa się od 50 do 100 g włosów dziewiczych, co odpowiada nawet 125 pasemkom i daje optymalny efekt. Dużym atutem tej metody jest fakt, że łączenia są niemal niewidoczne, dlatego niewtajemniczeni nie zorientują się, że włosy są przedłużone.

  Jak malować małe i wąskie usta?

Efekt utrzymuje się od dwóch do czterech miesięcy. Po tym czasie konieczne jest uzupełnienie. W przypadku wykorzystania innych włosów niż dziewicze z oferty Remy Hair do tej metody, np. włosów europejskich, konieczne jest stosowanie do pielęgnacji kosmetyków dedykowanych przedłużanym włosom.

Przedłużanie włosów metodą Hairdreams – stwórz fryzurę jak z czerwonego dywanu

Kolejnymi metodami laserowego przedłużania są Hairdreams Laserbeamer XP i Laserbeamer Nano. Ten producent naturalnych przedłużanych włosów jest pionierem w zabiegach przedłużania i wprowadza coraz bardziej rozwinięte technologicznie metody.

Z laserowych chętnie korzystają gwiazdy czerwonego dywanu. Teraz i ty możesz mieć spektakularnie przedłużone i zagęszczone włosy bez widocznych łączeń, gdyż metoda dostępna jest już w Polsce. W Laserbeamer XP łączenia pasemek wykonane są z włókien nylonu.

Pasemka tą metodą można założyć nawet w 30 minut, a cały proces sterowany jest komputerowo. Jednorazowo doczepianych jest aż 8 pasemek, stąd szybkie tempo wykonania. Z kolei Nano System wykorzystuje nanotechnologię. Włosy umieszczane są w magazynku z nanopowłoką, gdzie umieszczonych jest 5 pasemek.

Jeden przycisk lasera powoduje ich natychmiastowe zespolenie z naturalnymi włosami. Warto zauważyć, że przedłużanie i zagęszczanie włosów tą metodą gwarantuje elegancką fryzurę z większą objętością nawet do 8 miesięcy.

Dla kogo najlepsze będzie laserowe przedłużanie włosów?

Metody laserowego przedłużania włosów nie obciążają tych naturalnych. Świetnie nadają się dla cienkich, którym chce się nadać objętości. Można zastosować ją także dla przerzedzonych włosów. W każdym przypadku efekt będzie spektakularny.

Sprawdzą się również dla osób często podróżujących w związku z długim czasem utrzymywania się efektu. Również kobiety często farbujące włosy ją docenią, gdyż umożliwia koloryzację bez żadnych ograniczeń.

Wytrzymałość łączeń i ich niewidoczność to największe atuty metody laserowej. Niestety ciągle jest to bardzo drogi zabieg. Jednak biorąc pod uwagę jego trwałość w stosunku do innych, warto w niego zainwestować.

  Aloes na twarz - jak stosować? Efekty i właściwości

Dzięki zagęszczaniu i przedłużaniu włosów w kilka chwil możesz całkowicie odmienić swoją fryzurę i przejść spektakularną metamorfozę. To sposób, by poczuć się bardziej atrakcyjną i pewną siebie. Czy można chcieć więcej?