Życzenia miłego wtorku – najpiękniejsze wierszyki, obrazki i GIFy

Wtorek jest to w sumie początek tygodnia, bowiem ten dzień wypada w siedmiodniowym kalendarzu jako drugi tuż po poniedziałku. Warto dobrze rozpocząć ten okres, dlatego że dzięki pozytywnej energii łatwiej będzie Ci wytrwać do upragnionego weekendu. Coś miłego na wtorek od razu zmienia nasze nastawienie. Wierszyki oraz obrazki to proste triki, aby ten dzień był zupełnie inny, wręcz wyjątkowy. Możesz zatrzymać je dla siebie lub podzielić się nimi z najbliższymi. Koniecznie sprawdź nasze propozycje!

Jak życzyć miłego wtorku? Kilka miłych sposobów

Wtorek jest to drugi dzień w siedmiodniowym kalendarzu. Wypada on pomiędzy poniedziałkiem, a środą. Początek tygodnia to ciężki moment, dlatego że wracamy do swojej rutyny związanej z pracą lub ze szkołą, dlatego też licznych obowiązków nie brakuje. Pozdrowienia na wtorek w wersji obrazkowej bądź tej słownej to tylko kilka z możliwości, aby życzyć komuś miłego dnia. Zebraliśmy najlepsze odsłony, które z pewnością zapewnią Ci lepszy humor. Życzenia na wtorek podniosą na duchu, ponadto zmotywują do działania. Koniecznie je sobie zapisz lub podziel się nimi ze swoimi najbliższymi!

Tutaj znajdziesz uniwersalne życzenia miłego dnia na każdy dzień tygodnia!

Życzenia miłego dnia – napisz coś miłego na dzień dobry

Życzenia wtorkowe możesz wysłać każdemu, poza tym zapisać je w widocznym miejscu i do nich wracać, aczkolwiek niekoniecznie co tydzień. Słowa mają wręcz magiczną moc, a te dobrze dobrane od razu poprawiają nasz nastrój, bo trafiają w samo sedno. Miłego wtorku będziesz sobie życzyć, na przykład poprzez krótkie, ale wymowne zdania. Co można napisać na dzień dobry? Poniżej znajdziesz tylko kilka możliwości. Oto one:

1. ”Poniedziałek zimą i poniedziałek latem to dwie duże różnice, ale wtorek to zawsze wtorek!”

2. ”Niech wtorek będzie szczęśliwy Daj spokój, miłość, ciepło, I niech Fortune się nie zmęczy Zrób to jeszcze raz, aby mieć szczęście I wszystko wyszło świetnie W każdym razie można by się spodziewać sukcesu, A szczęście objawiło się jako róża, Ten, który jest najświeższy i najjaśniejszy ze wszystkich!”

3. ”Nadszedł wtorek! Gratulacje w tym dniu! Ludzie muszą się huśtać, rozmawiać o tym, o tym, Cóż, nie możesz od razu zabrać się do pracy, Wtorek, kochanie, musisz to zrozumieć, prawda? Aby to zrobić, wszyscy mieliśmy czas, Nie potrzebujemy wtorku, ale innego dnia tygodnia, Wtorek jest zrobiony na przerwę Kontynuuj swoją podróż służbową!”

4. ”Wtorkowym porankiem, chętnie przyniosłabym Ci kawy filiżankę. Zamiast niej, życzenia ślę, by wszystko, co miłe dziś spotkało Cię.”

5. ”Dzień dobry we wtorek! Niech Twój uśmiech rozświetla wszystkie ścieżki dnia…”

6. ”Oto wtorek. Wszystko zgodnie z planem, Więc pracuj ciężko, pełni sił. W tym nie znasz sobie równych, Ktokolwiek coś powiedział. Niech zadania zostaną rozwiązane I wszystkie plany, które zrobiłem Tylko w ten sposób, a nie inaczej! Odnieś największy sukces!”

7. ”Poczuj dotyk uśmiechu i miej piękny dzień. Wyjątkowego wtorku.”

8. ”Kto rano z uśmiechem wstaje, temu wszystko się udaje! Miłego wtorku.”

9. ”Radości na wtorek i kubek kawy na dobry humorek.”

10. ”Niech niejedna cudna chwila wtorek Ci umila!”

11. ”Miłego wtorku, jasnego dnia! Pragnę cię ode mnie! Aby mu sprawiać przyjemność Nie smutek, żal. Aby wszystko było w 100% Piękne, szczere chwile. Więcej dobrych wrażeń. Bez kłopotów i żalu.”

Życzenia na wtorek – najładniejsze wierszyki

Pozdrowienia na wtorek to najczęściej są życzenia, które pojawiają się w formie krótkich wierszyków. Rymowane warianty szybko zapadają w pamięć, tak samo jak te składające się z maksymalnie 1-2 zdań. Wpadają w ucho! Wierszyki na wtorek możesz sobie zapisać w kalendarzu, umieścić na lodówce bądź na karteczkach lub wysłać w wiadomości SMS do kogoś bliskiego. Wierszyki rozbawią! Takie słowa dadzą Ci motywację, a przede wszystkim pozwolą dotrwać do końca tygodnia. Warto wobec tego znać przynajmniej kilka takich życzeń dotyczących miłego wtorku. Nie kojarzysz żadnego wierszyka? Spokojnie, ponieważ poniżej masz kilkanaście propozycji. Oto one:

  Kobieta wamp - jak wygląda? Cechy charakteru

1. ”Wtorkowy dzionek Was wita, jak Wam się spało,grzecznie się pyta. Co Wam się dobrego i ciekawego przyśniło, chciałbym,by dziś Wam się to spełniło. Dobre sny niech Was jawą przywitają, Nocne koszmary niech Was omijają. Róże Wam daruje na dobry początek dnia, która swą urodą,wiele radości Wam da. By Wam uśmiechu dzisiaj nie brakowało, a wszystko do Was się uśmiechało. Poniedziałek i ja Was pozdrawiamy, pełen kosz dobroci na dzisiaj Wam posyłamy. A w tym koszu u samej góry całuski dwa, w pochmurny dzień na osłodę dnia.

2. Bardzo fajny dzień tygodnia Jest pracowity i wykwalifikowany Jest miłośnikiem serca damy. Tak, dzisiaj jest wtorek! Niech twój poranek się zacznie Tak lekki, łatwy i mądry! A ten dzień minie jak w bajce – Pełen radości i uczucia!”

3. Szczęśliwego wtorku – od rana do wieczorku!”

4. We wtorek słońce przeświecało przez moje okno, A rano było radośnie w mojej duszy, Jestem pełna wigoru i siły! Chcę pracować! We wtorek każda sprawa zależy ode mnie! Najlepszy dzień tygodnia! Uwielbiam wtorek! Kocha kierowcę, sprzedawcę i woźnego, Dzieci w wieku szkolnym, studenci, dorośli i dzieci to uwielbiają, Wszyscy na świecie to uwielbiają!”

5.Kiedy słońce rano wstaje, misiu Ci buziaczka daje. Na dzień dobry moja mała, chcę żebyś się uśmiechała. Miłego wtorku!”

6. Właśnie zaczął nam się wtorek
A we wtorek każdy dobry ma humorek
Więc Ci życzę dzisiaj z rana
abyś była roześmiana.”

7. „Myślę już od wtorku”
Jeśli dzisiaj jest wtorek,

za oknem kuli się słońce,

a ja o tobie myślę… to myślę sobie, że

to dobrze, że wiesz,

że ja myślę.”

8. ”Witam Cię pięknie w ten wtoreczek i życzę dużo smacznych kaweczek!”

9. ”Rano, wtorek – cudowny dzień! Obudź się mój przyjacielu! Lenistwo? Jeśli ją odpędzimy I po prostu stać się bardziej aktywnym? Śnij z uśmiechem Nie denerwuj się, nie jęcz! To jest klucz do sukcesu – Sekret Supermana!”

10. ”Bądź dzisiaj lekka jak piórko i szczęśliwa jak anioł. Dzień dobry we wtorek!”

11. ”Miłego wtorku, jasnego dnia! Pragnę cię ode mnie! Aby mu sprawiać przyjemność Nie smutek, żal. Aby wszystko było w 100% Piękne, szczere chwile. Więcej dobrych wrażeń. Bez kłopotów i żalu.”

12. ”Niech wtorek będzie udany Budzą się jasne myśli! Niech szczęście się uśmiechnie Złota rybka się zatka I rób to, co jest potrzebne. Nuda, smutek pozwól im iść razem, Nie psuj nastroju W tym dniu ani na chwilę! Dzień dobry i słońce – W sercu, na niebie w oknie!”

Miłego wtorku – najlepsze obrazki i kartki

Grafiki cieszą się dużą popularnością nie tylko wśród najmłodszych, bowiem dorośli również mają do nich słabość. Obrazki na wtorek wydrukujesz sobie tudzież wyślesz online, na przykład za pośrednictwem komunikatorów. To efektowne motywy, między innymi ze zwierzątkami, roślinnością oraz bukietami, tudzież z promieniami słońca. Grafika plus słowa – taki miks zawsze robi piorunujące wrażenie. W naszym zestawieniu nie mogło oczywiście zabraknąć takich propozycji, które będą doskonałe na kartki. Życzenia na wtorek w wersji obrazkowej spodobają się wielu osobom, i to bez względu na wiek. Poniżej masz tylko kilka przykładów idealnie pasujących do tego dnia tygodnia. To następujące grafiki:

  Życzenia miłej soboty - najlepsze obrazki, GIFy i wierszyki

zyczenia na wtorek

kartki na mily wtorek

zyczenia na mily wtorek

zyczenia na bardzo mily wtorek

karta na dzien dobry we wtorek

karta z zyczeniami na wtorek

zyczenia na radosny wtorek

kartka na wtorek

karta na mily wtorek

zyczenia milego wtorku

Życzenia miłego wtorku – najlepsze GIFy

GIFy są to animowane obrazki, które się poruszają. To kilkusekundowe typy, a mimo to robią piorunujący efekt, choć przecież nie dzieje się tu zbyt wiele. Dużym plusem jest to, że wyślesz je na różne sposoby, od wiadomości e-mail, po telefoniczny MMS. To prosty trik, aby sprawić, żeby dzień stał się dużo lepszy. Życzenia na wtorek w tak niecodziennej postaci skradną niejedno serce, poza tym będą ciekawą alternatywą dla standardowych form graficznych, które są zdecydowanie bardziej popularne. Zapewniamy, że wiele osób będzie zaskoczonych, gdy zdecydujesz się z nimi podzielić swoim ulubionym GIFem. Miłego wtorku – z tymi ruchomymi obrazki masz to zagwarantowane! Poniżej znajdziesz kilka ciekawych ruchomych animacji na dzień dobry:

zyczenia na wtorek gif

gif z zyczeniami na wtorek

 

zyczenia mile na wtorek gif

wtorkowe zyczenia mile

mile zyczenia na wtorek