Wybieramy najlepszą suszarkę na pranie – ranking 2024

Oferta suszarek jest tak ogromna, że można odczuwać poważne wątpliwości, na którą najlepiej się zdecydować. Ostateczny wybór jest uzależniony od wielu różnorodnych czynników, takich jak wielkość mieszkania, liczba członków rodziny czy też posiadanie specjalnych wymagań. Warto wyróżnić modele, które okazują się najbardziej godne uwagi dla przeciętnego użytkownika. Trzeba jednak zaznaczyć, że nie ma jednak perfekcyjnego urządzenia dla każdego – mamy różne potrzeby i możliwości, toteż różne rozwiązania będą dla nas optymalne. Poznaj 5 modeli suszarek do prania, które warto kupić w 2024 roku!

5. Suszarka na pranie CASA SI Kolibri C542191

Czy tradycyjna suszarka na pranie może być w ogóle porównywana do automatycznej? Nie jest to może zbyt adekwatne zestawienie, ale nie da się zrobić obiektywnego rankingu bez wspomnienia o takiej opcji. Największą zaletą wspomnianego rozwiązania pozostaje bardzo niska cena, co jest kluczowe dla osób z niewielkim budżetem. Model CASA SI Kolibri C542191 da się kupić za kwotę poniżej 100 złotych. Praktycznie każdy może sobie pozwolić na taki wydatek. CASA SI Kolibri jest lekka, łatwa do przenoszenia i złożenia, nadaje się do użytku wewnętrz i na zewnątrz domu/mieszkania. Tradycyjna suszarka nie daje jednak aż tylu opcji co automatyczna, dlatego znajduje się na samym końcu rankingu.

4. Suszarka SAMSUNG DV90CGC2A0AB

Nasz ranking suszarek do prania wyszczególnia to konkretne urządzenie marki SAMSUNG, ponieważ ma ono aż 9 kilogramów wsadu. Stanowi wobec tego doskonałą opcję dla dużej rodziny. Da się również swobodnie regulować stronę otwierania drzwi, co jest niezwykle przydatnym rozwiązaniem, zwłaszcza w niewielkich łazienkach. Zastosowane w suszarce technologie gwarantują cichą pracę, a także oszczędność energii. Urządzeniem można swobodnie sterować za pośrednictwem aplikacji.

  Stolik kawowy w salonie - przepis na udaną aranżację

3. Suszarka AMICA AD3S72LTG SLIM

Nie mogło również zabraknąć urządzenia dedykowanego dla alergików. Suszarka AMICA AD3S72LTG SLIM posiada potrójny system filtracji, dzięki czemu potrafi efektywnie wyłapywać nie tylko kurz i kłaczki, ale również sierść zwierząt, zalegające na ubraniach. Ma ponadto szeroki, czytelny wyświetlacz, aby obsługa była jak najprostsza. Informuje też o poziomie zabrudzenia filtra oraz o zapełnieniu pojemnika na wodę, do którego skrapla się para wodna w trakcie pracy urządzenia. Tak prosta obsługa sprawia, że doskonale nadaje się na pierwszy tego typu sprzęt oraz dla osób starszych.

2. Suszarka GRUNDIG GT76724WBPB

Urządzenie to jest tak kompaktowe, że bez problemu zmieści się nawet w niewielkiej łazience. Mimo to ma aż 7 kilogramów wsadu, co powinno spokojnie wystarczyć przeciętnej rodzinie. Główną zaletę suszarki GRUNDIG stanowi bardzo cicha praca, co jest kluczowe, kiedy w domu mieszkają małe dzieci. Przydatną funkcją tego sprzętu jest też możliwość opóźnienia startu pracy. Suszarka GRUNDIG GT76724WBPB stwarza opcję sterowania za pośrednictwem intuicyjnej w obsłudze aplikacji, czyniąc cały proces szybszym i wygodniejszym.

1. Suszarka BEKO B5T69243WSPB BPRO500

Ten model pomieści aż 9 kilogramów wsadu, więc jest szczególnie polecany dla dużych rodzin. Steruje się nim za pomocą pokrętła oraz elektronicznego wyświetlacza, co zapewnia wysoki komfort użytkowania. Ma wbudowaną energooszczędną pompę ciepła, obniżającą koszty energii nawet o 75% w stosunku do modeli, które działają przy użyciu suszarek grzałkowych. Tym samym regularne użytkowanie nie podniesie znacząco rachunków za prąd. Suszarka BEKO B5T69243WSPB BPRO500 wyróżnia się długą żywotnością i niewielkim poziomem hałasu. Wbudowany filtr pyłkowy z pewnością ucieszy alergików oraz właścicieli zwierząt. Urządzenie zasługuje na pierwsze miejsce w rankingu, ponieważ łączy niemal wszystkie zalety egzemplarzy znajdujących się na niższych pozycjach.

  Zasłony do ogrodu – jak je wybrać, aby były funkcjonalne i stylowe? Podpowiadamy!

Materiał promocyjny, przygotowany przy udziale partnera serwisu.