zabieg trusculpt

TruSculpt Flex – wyrzeżbiona kobieca sylwetka bez siłowni

Wyrzeźbione, smukłe ciało jest atrakcyjne i dodaje nam pewności siebie. Nawet najskromniejsza sukienka wygląda fenomenalnie na zgrabnej sylwetce. Nie oznacza to jednak, że aby móc pochwalić się wysportowaną figurą musimy wylewać siódme poty na siłowni. Jeśli chcemy poprawić swój wygląd bez męczących ćwiczeń, warto rozważyć skorzystanie z zabiegu TruSculpt Flex.

TruSculpt Flex – zarysowane mięśnie bez wysiłku

Od kilku lat panuje moda na bycie fit. Niemal każda z nas stara się racjonalnie odżywiać i jest aktywna fizycznie. Co w sytuacji, gdy brakuje czasu na regularne ćwiczenia lub nie przynoszą one pożądanych rezultatów? Warto skorzystać z nowoczesnych rozwiązań technologicznych, by spełnić swoje marzenia o perfekcyjnym wyglądzie. Eksperci medycyny estetycznej z Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy i Częstochowie rekomendują zabieg TruSculpt Flex, który korzysta z technologii MDS – Multi Directional Stimulation. Dla przykładu zaledwie 45 minut tego nieinwazyjnego zabiegu odpowiada wykonaniu 54 000 brzuszków lub przysiadów! Wszystko to jest możliwe dzięki zaawansowanemu systemowi 16 głowic, które mogą pracować na różnych partiach ciała z różną intensywnością. Warto podkreślić, że kuracja jest dobierana indywidualnie do każdego przypadku, dzięki czemu jej rezultaty są naprawdę zdumiewające.

TruSculpt Flex pozwala w bezbolesny i bezpieczny sposób wyrzeźbić mięśnie:

  • ramion, 
  • brzucha,
  • ud,
  • pośladków,
  • łydek.

Z efektów będą zadowolone zarówno fanki sportu, które szukają wsparcia dla klasycznych treningów, jak i te kobiety, które chcą wymodelować swoją sylwetkę bez korzystania z pomocy trenera personalnego. Zaletą tego zabiegu, który wykorzystuje unikalny system stymulacji wielokierunkowej, jest brak uciążliwej rekonwalescencji i szybkie rezultaty. Jedna 45-minutowa sesja składa się z trzech trybów (PREP, TONE, SCULPT) i odpowiada miesiącu spędzonemu na siłowni. Standardowa kuracja obejmuje 6-8 spotkań. Zabiegi są wykonywane 2 razy w tygodniu (wskazana jest co najmniej 48-godzinna przerwa między kolejnymi sesjami).

  Co jeść na powiększenie biustu? 15 produktów, które wspomogą wzrost piersi

Body transformation – kiedy warto skorzystać z technologii TruSculpt Flex?

Tak naprawdę każdy moment w życiu jest dobry na poddanie się dobroczynnemu działaniu urządzenia TruSculpt Flex. Możemy skorzystać z kuracji, jeśli chcemy wyglądać zachwycająco na własnym ślubie, podczas wakacyjnego wyjazdu w egzotyczne miejsce lub bez szczególnej okazji. Motywacje pacjentek, które modelują sylwetkę za pomocą technologii TruSculpt Flex są naprawdę rozmaite. Część kobiet chce pozbyć się wieloletnich kompleksów na tle danej partii ciała (np. brzucha, nóg) lub poprawić stan mięśni po ciąży, czy operacji bariatrycznej. Ten uniwersalny zabieg jest polecany również kobietom, którym zależy na nieinwazyjnym liftingu pośladków. Terapia może przynieść też ulgę pacjentkom ze schorzeniami kręgosłupa, którym zależy im na wzmocnieniu gorsetu mięśniowego.

TruSculpt Flex  – zalecenia pozabiegowe i przeciwwskazania

Oczywiście z zabiegiem TruSculpt Flex wiąże się kilka przeciwwskazań. Kuracja nie jest rekomendowana w przypadku:

  • ciąża,
  • arytmia,
  • wszczepiony rozrusznik serca,
  • schorzenia zakaźne i zapalne skóry w obszarze zabiegowym,
  • niewydolność układowa (niewyrównana).

Jeśli chodzi o zalecenia pozabiegowe, pacjentka powinna pić co najmniej 1,5-2,5 l wody na dobę. Wskazana jest też aktywność ruchowa (podbije efekty terapii).  W trakcie kuracji oraz po jej zakończeniu należy zadbać o to, by w codziennym menu było sporo białka (1,2 – 2,2 g na 1 kg masy ciała).

Chcesz poznać szczegóły zabiegu modelującego ciało TruSculpt Flex, zanim zdecydujesz się skorzystać z tej innowacyjnej technologii? Sprawdź naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz dodatkowe informacje na temat tego popularnego zabiegu medycyny estetycznej: https://bienkowscyclinic.pl/