blondynka w czerwonym berecie i skorzanej kurtce

Poznaj alternatywy dla liftingu operacyjnego! Nie kładź się pod skalpel!

Lifting skóry twarzy to zabieg, o którym marzy prawie każda kobieta w pewnym wieku. Po latach stosowania kosmetyków przeciwzmarszczkowych przychodzi taki moment, w którym one już nie pomagają tak, jakbyśmy sobie tego życzyli. Wtedy właśnie pojawia się myśl o zastosowaniu mocniejszej metody np. liftingu operacyjnego. Warto jednak zadać sobie pytanie, czy rzeczywiście jest nam to potrzebne?

Lifting operacyjny należy stosować jako metodę ostateczną, ponieważ w dzisiejszych czasach mamy dostęp do wielu innych, równie skutecznych, ale bezpieczniejszych zabiegów. Warto poznać najlepsze alternatywy dla liftingu operacyjnego zanim zdecydujemy położyć się pod nóż. 

Jak nie skalpel, to co? Doskonałe bezpieczne alternatywy liftingu operacyjnego

Nici liftingujące to jedna z najdoskonalszych alternatyw dla liftingu operacyjnego. Jej małoinwazyjne działanie łączy się z idealnymi efektami, dlatego jest tak chętnie wybieranym sposobem poprawy owalu twarzy. Nici liftingujące stosowane są niemalże na całym świecie. Można je stosować nie tylko na twarz, ale również na biust, choć to właśnie na skórę twarzy są najczęściej zakładane.

Wprowadza się je pod skórę, przy pomocy niewielkich nakłuć oraz mechanicznie podciąga tkanki, aby uzyskać efekt wyraźnego odmłodzenia skóry twarzy. Należy zauważyć, że w wielu przypadkach nici liftingujące mają też właściwości stymulujące procesy regeneracji w skórze. Dzięki temu nie tylko mechanicznie poprawiają owal twarzy, ale również przyczyniają się do jej wyraźnego odmłodzenia.

Nici liftingujące szybko poprawiają owal twarzy, ujędrniają skórę, podciągają tzw. chomiczki, likwidują nieestetyczną asymetrię rysów twarzy, doskonale spisują się także w walce z obwisłą skórą ramion, która jest trudna do usunięcia innymi metodami. Założenie nici liftingujących nie jest bolesne, a po zabiegu nie trzeba przechodzić żadnej specjalnej rekonwalescencji. Dodatkowo efekty utrzymują się dość długo, bo zazwyczaj przez około 2 lata. Są też całkowicie bezpieczne, ponieważ zostały wykonane z materiału, który się całkowicie wchłania do organizmu.

  Zmagasz się z wypadającymi włosami? Postaw na dobry szampon na porost włosów!

Bezinwazyjny termolifting Zaffiro doskonałą alternatywą dla liftingu operacyjnego

Kolejnym sposobem, który warto wybrać zamiast liftingu operacyjnego jest termolifting Zaffiro, który przede wszystkim redukuje widoczność zmarszczek oraz stymuluje fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych, które tracimy wraz z upływem lat.

Jest wykonywany przy pomocy nowoczesnego urządzenia i zalecany przede wszystkim osobom, na które już nie działają kremy przeciwzmarszczkowe czy zabiegi na bazie maseczek i innych kosmetyków, a które nie chcą jeszcze oddawać się w ręce chirurga. Z bezinwazyjnego termoliftingu warto skorzystać także wtedy, gdy zależy nam na szybkim powrocie do pracy zaraz po zabiegu.

Termolifting Zaffiro uważny jest za zabieg bankietowy, czyli taki, który nie wymaga rekonwalescencji, ale przynosi natychmiastowe efekty. Termolifting można wykonać nie tylko na twarz, ale również na biust, ramiona, brzuch, pośladki, kolana, ręce czy uda wewnętrzne.

Kolejnym polecanym zabiegiem, jeśli chodzi o nieinwazyjne metody liftingu twarzy jest Endermolift™. Dzięki niemu można odmłodzić skórę twarzy, szyi i dekoltu. Zabieg wypełnia zmarszczki i poprawia owal twarzy. Jest wykonywany za pomocą najnowocześniejszego urządzenia Alliance LAB do masażu podciśnieniowego.

W klinice Miracki w Warszawie można wykonać te i inne nieinwazyjne zabiegi liftingujące skórę twarzy. Jeśli nie wiesz, który z nich byłby dla Ciebie najlepszy, to umów się na konsultację ze specjalistą, by dowiedzieć się, na jaką metodę dobrze będzie się zdecydować. Lekarze medycyny estetycznej i kosmetolodzy są w stanie określić potrzeby danej skóry i dopasować do nich najlepszą metodę leczenia. Zaufaj ich wiedzy i doświadczeniu i rozpocznij kolejny tydzień z wyraźnie młodszą skórą twarzy!