kobieta i prezent

Jaki prezent wybrać dla kobiety? 5 sprawdzonych pomysłów

Wszyscy kochamy prezenty, a szczególnie kobiety. Niemniej jednak nie wszystkie mogą trafić w ich gusta. Poza tym każda z nas jest inna.  Jedna lubi praktyczne prezenty, druga bardziej ekskluzywne i kobiece podarunki. Niektóre cenią sobie  bardziej twórcze podejście do prezentów i oczekują coś od serca.

Zatem jak dogodzić naszej koleżance, partnerce, czy kochanej żonie. Z tą ostatnią o tyle jest nam łatwiej, bo ją już znamy.  Zobacz pięć sprawdzonych pomysłów na prezent dla kobiety.

Kwiaty i rośliny

To ponadczasowy prezent, który kochają wszystkie kobiety. Te bardziej czujące się damami wybierają piękne i duże bukiety róż, lilaków oraz innych egzotycznych kwiatów. Nie zapomnij przy tym o bogatej oprawie bukietu.

Mogą to być np. ekskluzywne czekoladki lub pierścionek. Te praktyczne zapewne ucieszą się z kwiatka w doniczce, który dłużej postoi i będą mogły się nim opiekować.

W tym wypadku ucieszą się z pięknego storczyka lub fiołków. Te lubiące prezent od serca, zapewne zachwycą się aranżacją las w słoiku, jeżeli jeszcze sam ją wykonasz. Wtedy taki prezent będzie dla nich najbardziej wartościowy, bo od serca.

Płyta lub książka

Dla koleżanki i przyjaciółki zawsze dobry prezent. Warto tutaj poznać gusta Pani, którą chcemy obdarować. Każda ma swoją ulubioną muzykę, wykonawcę, czy zespół. Przy okazji lubi też czytać i ma swój ulubiony dział książkowy.

Nieraz warto podpytać np. kogo płytę by chciała dostać, lub jakiego autora, lub tytuły książek lubi czytać. Właściwie tego typu prezenty zawsze są na czasie, niezależnie od upodobań samej Pani.

Wyjście do kina, na koncert lub do teatru

Kobiety wrażliwe są na sztukę i muzykę. Te bardziej o klasycznym i eleganckim upodobaniu na pewno nie pogardzą dobrą sztuką w teatrze narodowym.

  100 ciekawych i śmiesznych pytań do przyjaciółki i przyjaciela

Przy okazji będą mogły odświeżyć swoją kreację wieczorową. Praktyczne chętnie wybiorą się do kina na jakąś romantyczną i lekką komedię. A młode studentki chętnie pójdą na koncert ulubionego zespołu.

Bilet do SPA

Dzień w  Spa dla kobiety,  to jak dzień pełnej odnowy biologicznej i psychicznej, to jak dzień tylko dla niej i jej potrzeb. Każda kobieta zasługuje na taki relaks i zapewne żadna z Pań nie pogardzi biletem do raju.

Kąpiele, masaże, kącik piękna to coś, co każda kobieta kocha. Za taki prezent na pewno będzie ci wdzięczna i jak zasmakuje takiego sposobu spędzania wolnego czasu, to na jednej wizycie się nie skończy. Zobacz, gdzie możesz jej sprawić taką przyjemność…

Tutaj znajdziesz możliwość kupienia takiego prezentu w formie vouchera – https://prezentmarzen.com/twoj-dzien-w-spa/

Biżuteria

Nie znam kobiety, która by przeszłaby obojętnie obok pięknej pary kolczyków, pierścionka, bransoletki czy łańcuszka. Co prawda ten prezent może być drogi, ale nie koniecznie. Wiadomo, że dama będzie chciała biżuterie z górnej półki, czyli ze złota.

Natomiast praktyczna kobieta ucieszy się ze srebrnych, ładnych, ale wygodnych kolczyków, do noszenia na co dzień. Natomiast ta lubiąca niebanalne prezenty zachwyci się ręcznie wykonaną biżuterią.  Generalnie każda z nich przywiązuje ogromną wagę do biżuterii. I tutaj ważne są gusta koleżanki, czy partnerki.

Jak już decydujemy się na taki prezent, to zważmy gusta kobiety, której chcemy sprawić ten podarunek. Bo każda kobieta jest swego rodzaju indywidualnością i ma swoje własne upodobania.