kobiety na wakacjach

Pozdrowienia z wakacji – 50 gotowych tekstów na pocztówki

Wyjazdy jest to moment relaksu i oderwania się od codzienności. Zwiedzanie, odpoczynek oraz zbieranie wspomnień to nie wszystko, bowiem warto pamiętać o innych. Krótkie pozdrowienia z wakacji to zawsze miły gest. Wysłanie klasycznej pocztówki lub odwrotnie wiadomości SMS nie jest wielkim wyczynem, a może wywołać uśmiech na czyjeś twarzy. Jak powinna wyglądać kartka z wakacji? Co napisać? Sprawdź koniecznie nasze propozycje – to aż 50 gotowych wersji!

Miłe pozdrowienia z wakacji zawsze warto wysłać!

Kiedy wyjeżdżamy to mimo wszystko pamiętamy o bliskich nam osobach. Pozdrowienia z wakacji to miły gest, który tak naprawdę nie zajmuje zbyt wiele czasu, a potrafi zapewnić komuś dobry dzień. Napisanie kilku słów to dosłownie moment, a gwarantuje uśmiech na czyjeś twarzy. Życzenia z wakacji możesz skomponować samodzielnie lub skorzystać z gotowych tekstów, których jest naprawdę sporo. To krótkie zdania, które zawierają w sobie pozdrowienia oraz inne sympatyczne zwroty. Możliwości są naprawdę duże i trudno wybrać tylko jeden wariant. Nie masz pomysłu co może zawierać pocztówka z wakacji? Sprawdź koniecznie nasze pomysły!

50 gotowych pozdrowień z wakacji – idealne na pocztówkę czy SMSa!

Kartki z wakacji wysyłamy coraz rzadziej, bowiem wiąże się to z wizytą na poczcie. Nie zawsze w czasie letnich wyjazdów mamy czas lub okazję odwiedzić takie placówki. Na całe szczęście nowoczesne technologie umożliwiają nam z każdego miejsca na ziemi, o ile jest tam zasięg wysłanie elektronicznej pocztówki z wakacji. Opublikujesz to zarówno na portalach społecznościowych, jak i zawrzesz w prywatnej wiadomości SMS, czy na komunikatorze. Nasze „gotowce” ułatwią Ci zadanie, więc koniecznie je sobie gdzieś zanotuj!

kobieta w tajlandii

Zwykłe i fajne pozdrowienia z wakacji – 10 przykładów

Pocztówka z wakacji może być bardzo klasyczna i fajna. To dość uniwersalne propozycje, które przypadną do gustu w zasadzie każdemu, i to bez względu na wasz stopień zażyłości. Poniżej znajdziesz 10 przykładów zwykłych pozdrowień, które warto komuś przesłać:

1. ”Rozmarzeni, radośni, wypoczęci i wyluzowani… Tacy jesteśmy na wakacjach. Przesyłamy Wam odrobinę słońca na tej małej karteczce.”

2. ”Pogoda dopisuje, humory również. Zwiedzamy, ładujemy baterie, wypoczywamy jak nigdy. Ciepło o was myślimy i pozdrawiamy!”

3. ”Chociaż jesteśmy daleko od domu, tęsknimy bardzo za wami i pozdrowienia przesyłamy!”

4. ”Dni błogiego wakacyjnego wypoczynku upływają w zawrotnym tempie, niech wspomnieniem po nim będzie ta kartka wysłana ode mnie…”

5. ”Leniuchujemy od rana do wieczora, pogoda jest świetna, ludzie przemili. Brakuje nam tylko waszego towarzystwa!”

6. ”Przesyłamy wakacyjne pozdrowienia z uroczego miejsca na Ziemi. Mamy tu wszystko, czego potrzeba: słońce, moc wrażeń, piękne widoki…Brakuje nam tutaj tylko… was!”

7. ”Deszcz leje, komary tną, namiot się przedziurawił, ale nie martwcie się o nas, bo te wakacje i tak są niezapomniane, szalone, wytęsknione. Nie chcemy powrotu do codzienności!”

8. ”Czas szybki mija, pogoda się zmienia, a ja przesyłam Ci pozdrowienia!”

9. ”Gorące jak słońce…
Szybkie jak wiatr…
Pozdrowienia z oddali
przesyłam po fali ja…”

  Zaplanuj weekendowy wyjazd we dwoje

10. ”Ślemy pozdrowienia z cudownych wakacji. W rzeczywistości jest tutaj piękniej niż na pocztówce!”

kobieta na plazy

Śmieszne pozdrowienia z wakacji – 10 przykładów

Pocztówka z wakacji z przymrużeniem oka to zdecydowany lider. Odrobina humoru pozytywnie wpływa na nastrój, poza tym dodaje prostym zdaniom odrobinę pikanterii. Co wysłać dla kogoś bliskiego? Oto kilka przykładów śmiesznych pozdrowień z wakacji:

1. ”Niech wam nie będzie smutno dlatego, że nie wyjechaliście. Komary tną nas jak szalone, słońce piecze niemiłosiernie, a te widoki… ile się trzeba namęczyć, by móc je podziwiać. Pozdrawiamy i tęsknimy!”

2. ”Szybkich jak wiatr. Sypkich jak piach
Gorących jak słońce.
Pozdrowień tysiące.”

3. ”Pozdrowienia śle z oddali, byśmy szybko
się spotkali Daje Ci buziaka słowami,
bo odległość między nami nie pozwala dać ustami.”

4. ”Z letnim wietrzykiem z mazurskim echem. Ślę pozdrowienia… z uśmiechem.”

5. ”Od miłego pozdrowienia zaczynam te wyliczenia. Jezioro błękitne. Pogoda cudowna. Ryb mnóstwo. Grzybów też i miła atmosfera jest!”

6. ”Impreza za imprezą,
gorące kobiety/przystojniacy oraz
co noc mnóstwo wrażeń
to nasz wakacyjny grafik.

Przyjeżdżajcie do nas!”

7. ”Pozdrowienia wyszły z mody,
I wyrzucam je do wody.
Przechodzę na inny kierunek,
I przesyłam pocałunek.”

8. ”Leniuchujemy, byczymy się, bimbamy, zajmujemy się słodkim nicnierobieniem, odpoczywamy, więc sami widzicie
czasu za bardzo nie mamy,
ale zawsze o was pamiętamy
i pozdrowienia wakacyjne wysyłamy.”

9. ”Na plaże przybyłam,
ciałko opaliłam
W morzu się pluskałam
Piwko w siebie lałam
Tak sobie rymuję
Słodko leniuchuję
A Ciebie w marzeniach
Mocno pozdrawiam!”

10. ”Pozdrowienia wyszły z mody,
I wyrzucam je do wody.
Przechodzę na inny kierunek,
I przesyłam pocałunek.”

Pozdrowienia z nad morza – 10 przykładów

Zdecydowanie najwięcej osób wybiera się na wakacje nad wodę, przede wszystkim nad morze. Słońce, plaża, woda, czyli piękne otoczenie sprzyja relaksowi. Jak w tym przypadku wygląda tekstowa pocztówka z wakacji? Oto kilka pomysłów na pozdrowienia:

1. ”Wraz z pozdrowieniami przesyłamy Wam. Zapach morskiej bryzy. Dotyk miękkiego nadmorskiego piasku. Szum bałtyckich fal.”

2. ”Siedzę dziś na piasku wśród innych golasków. Ściskam Cię z oddali, bo mnie słońce pali.”

3. ”Szum bałtyckich fal i dotyk ciepłego piasku sprawiają, że czujemy się fantastycznie i odpoczywamy jak nigdy dotąd. Żałujemy, że nie możecie razem z nami dzielić tych wrażeń. Do miłego zobaczenia!”

4. ”Złociste słońce świeci na niebie
Maluje promienie na błękitnym tle
A ja z daleka ze szczerym uśmiechem
Moc gorących pozdrowień Ci śle.”

5. ”Siedzimy na plaży, słonko nas smaży, mewy wciąż piszczą, bursztyny w piasku błyszczą. Bardzo za wami tęsknimy, wkrótce się zobaczymy!”

6. ”Z palmami nad głowami, w rękach z kolorowymi drinkami, opaleni słońcem wakacyjnego nieba, ślemy Wam urlopowe pozdrowienia! Buziaki.”

7. ”Ciągle myślę o Tobie kochanie, choć wiem że to tylko krótkie rozstanie… Z nad morza więc pozdrawiam i całuję nie zapomnij co do Ciebie czuję…”

8. ”To nie Egipt, nie Hawaje, żadne egzotyczne kraje. Lecz wolimy polskie morze, choć płacimy jak za zboże. Was serdecznie pozdrawiamy, uściski i całusy przesyłamy.

9. ”Pozdrawiamy z krainy polskiego parawaningu, gdzie jest równie ciasno jak na campingu. Żałujemy, że nie ma was tutaj z nami, opalać się w tym ścisku będziemy więc sami.”

10. ”Moczę nogi w słonej wodzie, piwo cieknie mi po brodzie, dookoła las choinek, to jest k…a wypoczynek 😉

  Samochodem po Europie - trasy, przewodnik i miejsca warte odwiedzenia

kobieta nad morzem

Pozdrowienia z gór – 10 przykładów

Pozdrowienia z wakacji często docierają do nas, gdy ktoś odpoczywa w górach. Malowniczy krajobraz, piękno natury oraz regionalne przysmaki – to motywy, które możemy umieścić na naszej kartce. Co napisać do znajomych i rodziny? Poniżej znajdziesz kilka przykładowych tekstów w góralskim tonie:

1. ”Spod samiuśkich Tater, gdzie wieje halny wiater, przesyłam uściski serdeczne, wakacje mamy tu bajeczne.”

2. ”Tęsknię bardziej niż halny. Ściskam mocniej niż biały niedźwiedź na Krupówkach. Wyruszam jutro szlakiem z powrotem do Ciebie.”

3. ”Pozdrowienia z gór. Zakopane klasycznie zakopane śniegiem.”

4. ”Bajeczne pozdrowienia,
Z bajecznej krainy.
Od bajecznego chłopaka,
Dla bajecznej dziewczyny.”

5. ”Kiedy wlazłam na szczyt góry, zobaczyłam dwa kangury. Ciągle na fujarkach grają i Cię mocno pozdrawiają.”

6. ”Szybkim latem.
Leśnym echem.
Moc pozdrowień.
Wraz z uśmiechem
zasyła…”

7. ”Ze szczytów Tatrzańskich z Krupówek góralskich. Przesyłam całuski. Tobie mój milutki.”

8. ”Serdeczne pozdrowienia z zaśnieżonych gór.”

9. ”Pozdrowienia z Zakopanego przesyła świnia. Pogoda piękna, widoki wspaniałe. Żyć nie umierać jednym słowem.”

10. ”Z samego serca polskich Tatr, jak zapach konwalii pobudza wspomnienia, tak ja przesyłam gorące pozdrowienia.”

kobieta w gorach

Pozdrowienia z nad jeziora – 10 przykładów

Wakacje oraz dłuższe weekendy spędzamy w otoczeniu natury, zwłaszcza jezior, których w naszym kraju nie brakuje. Możemy tam leniuchować, jak i aktywnie spędzać czas. Warto z tak malowniczej okolicy wysłać coś miłego. Oto przykładowe pozdrowienia z wakacji, które idealnie nadają się, gdy przebywa nad jeziorem:

1. ”Wiatr tutejszy mocno dmucha. Szepce sercu coś do ucha, a me serce nie z kamienia, więc przesyłam pozdrowienia.”

2. ”Pozdrowienia znad pięknego jeziora. Wody nie brak, komarów też.”

3. ”Przez miasto płynie rzeka, w dolinie płynie mgła, gorące pozdrowienia z… przesyłam Tobie, Ja.

4. ”Mazury, Mazury, Mazury! Pływamy łajbą z tektury, tam gdzie wiatr zimny wieje i komary dzikie tną… Żeglarskie pozdrowienia wakacyjne przesyłamy! Ahoj!”

5. ”Płynie statek po fali, wiatr w białe żagle dmie – ktoś, kto pamięta o Tobie, pozdrowienia Ci śle.”

6. ”Spaleni słońcem, uwiedzeni smakiem lokalnej kuchni i urokiem tutejszych mieszkańców, przesyłamy gorące pozdrowienia z…”

7. ”Złociste słońce świeci na niebie. Maluje promienie na błękitnym tle, a ja z daleka ze szczerym uśmiechem. Moc gorących pozdrowień Ci ślę.”

8. ”Mazury to cud natury i z tego cudownego miejsca serdecznie was pozdrawiamy, całusy wysyłamy!”

9. ”Znajdujemy się w uroczym miejscu, z którego serdecznie was pozdrawiamy!”

10. ”Od miłego pozdrowienia. Zaczynam te wyliczenia. Jezioro błękitne. Pogoda cudowna, ryb mnóstwo. Grzybów też i miła atmosfera jest!”

kobiety nad jeziorem

Jak napisać własne pozdrowienia z wakacji?

Pozdrowienia z wakacji nie muszą być wcale długie, ponieważ 2-3 zdania w zupełności wystarczają zarówno, gdy chodzi o klasyczną kartkę, jak i o krótki SMS. Napisz coś prosto z serca, albo postaw na gotowe propozycje, które bez trudu dopasujesz do miejsca, w którym aktualnie przebywasz. Pozdrowienia z wakacji mogą się rymować, choć wcale nie muszą, do tego bywają nieco żartobliwe oraz niezwykle osobiste. Kreatywność mile widziana, tak samo jak trafne riposty oraz rysunki bądź emotikony, bo dzięki temu całość stanie się bardziej spersonalizowana. Napisanie kilku słów wcale nie musi być trudnym zadaniem. Spróbuj, a przekonasz się, że znajomi oraz rodzina doceni Twoje starania!