kobieta z zegarem

Lustrzane godziny – sprawdź ich znaczenie dla Ciebie!

Czas jest dla nas ważnym wyznacznikiem, zwłaszcza na co dzień, gdy ciągle gdzieś pędzimy, a terminarz jest wypchany po brzegi. W wielu sytuacjach spoglądamy na zegary, choć nie tylko po to, aby skontrolować porę. Wskazówki mogą mówić więcej niż Ci się wydaje. Lustrzane godziny to dla wielu brzmi tajemniczo, wręcz zagadkowo. Dla Ciebie także? Koniecznie sprawdź ich znaczenie. W naszym artykule znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje na ten temat!

Czym są lustrzane godziny?

Lustro wydaje się magiczne, bowiem odbija światło. Właśnie dlatego tworzy obraz rzeczy lub ludzi odbitych od gładkiej tafli. Zwierciadło powoduje, że dochodzi do przekształcenia podobizny i jego podwojenia. Godziny lustrzane to nic innego, jak ich odbicie w lustrze, więc pewnego rodzaju odwrócenie. Wobec tego mamy dwie identyczne cyfry, czyli jakby kopię tych samych wartości. To zazwyczaj podwójny układ. Kombinację mogą być tutaj naprawdę przeróżne w zależności od pory. Wbrew pozorom to zjawisko jest popularne, ale mało kto zwraca na nie uwagę. Fani mistycznych spraw jednak przykładają do tego duże znaczenie. Inni sądzą, że jest to odzwierciedlenie naszej podświadomości, a więc czegoś o czym sami nie mamy pojęcia, bo to jest głęboko skryte w nas.

Nie ma wątpliwości, że numerologia kryje w sobie pewnego rodzaju magię. Osoby, które mają jakieś wątpliwości, albo znajdują się w trudnym momencie życia muszą baczniej obserwować czasomierze. Anioły właśnie za pośrednictwem wskazówek wysyłają do ludzi wiadomości bądź pewnego rodzaju przesłania, które pomogą im o ile potrafią je właściwie odczytać. Najczęściej mówi się, że godziny lustrzane to „głos” anioła stróża, który wymaga od nas odpowiedniej interpretacji. Trzeba jednak zachować odrobinę ostrożności w tym, bo do analizy potrzeba sporej wiedzy, a także doświadczenia. Liczby dla wielu nic nie znaczą, za to dla innych to ciekawe zagadnienie z drugim dnem.

kobieta z budzikiem retro

Lustrzane godziny – co oznaczają? Znaczenie godzin anielskich

Godzina anielska inaczej lustrzana ma swoje ukryte znaczenie. Wiele osób twierdzi, że jeśli dostrzeżesz podwójne takie same liczby na zegarku – ułożone odpowiednio wskazówki lub cyfry na wyświetlaczu to symbol, że ktoś o Tobie myśli właśnie w tym momencie. Inni twierdzą, że to wyraźny znak od wszechświata. Jak jest naprawdę nie wiadomo, bowiem teorie są przeróżne. Równie duże rozbieżności pojawiają się, gdy chodzi o samą symbolikę poszczególnego układu cyfr. Lustrzana godzina to, na przykład równa północ. Poniżej znajdziesz wszystkie kombinacje wraz z opisem ich znaczenia, czyli z symboliką jaką odgrywają w naszym życiu:

00:00

To znak, że czekają nas poważne życiowe wyzwania. Kiedy się wahasz i nie wiesz co zrobić to idź w kierunku, o którym marzysz. Odważ się zaryzykować, a z pewnością tego nie pożałujesz!

01:10

To wymowna godzina, bowiem oznacza, że wszechświat daje Ci szansę na przemyślenie wszystkiego w samotności. Wykorzystaj to i spędź więcej czasu sam na sam, tylko ze swoimi myślami.

02:20

Taki układ 2 sugeruje, że najbliższe otoczenie coś przed Tobą ukrywa. Warto wobec tego dobrze wszystko obserwować i analizować, co ważne, zachowaj czujność. To istotne, bowiem czeka Cię coś ważnego!

03:30

To jest jeden z najbardziej niepokojących układów godzin. Dlaczego? Według niektórych to znak ostrzegawczy. Tobie lub komuś z Twojego najbliższego otoczenia grozi coś niebezpiecznego. Miej się na baczności!

04:40

To godzina, która pojawia się w naszym życiu, gdy mamy trudne położenie życiowe. W sytuacji, gdy mocno się zaangażujesz oraz kiedy wykorzystasz swoje wszelkie umiejętności masz na całe szczęście duże szanse, aby wyjść z tej opresji i to obronną ręką.

05:50

To zdecydowanie dobry omen, dlatego że przepowiada, że ktoś Ci dobrze życzy, co więcej, jest w stanie zaoferować Ci pomocną dłoń. Dzięki takiemu wsparciu ze wszystkim sobie spokojnie poradzisz.

10:01

To zdecydowanie jedna z najpopularniejszych lustrzanych godzin, na którą zwraca się uwagę. Co może oznaczać? To pokazuje, że ktoś darzy Cię silnym uczuciem, aczkolwiek może to powodować różne problemy i zawirowania w Twoim życiu codziennym.

  Catcalling - co to jest? Czy reagować na uliczne zaczepki?

11:11

Anielskie godziny są różne, ale ta składająca się z 4 jedynek niesie ze sobą wyjątkowe przesłanie. Świat oczekuje od Ciebie przede wszystkim pomocy, zwłaszcza osoby cierpiące oraz potrzebujące. Zwróć większą uwagę wobec tego na swoje najbliższe otoczenie, a także na dalszy plan. Jest tam bowiem ktoś, kto oczekuje Twojego wsparcia.

12:21

To jedno z pozytywnych symbolów, dlatego że taki układ 1 i 2 sugeruje, że w tym okresie masz duże szanse na powodzenie, gdy chodzi o Twoje plany, a także o marzenia. Nie bój się wobec tego zaryzykować i spełniać pragnień! Masz ogromne szanse na sukces, wobec tego wykorzystaj sprzyjającą aurę.

13:31

Ten układ cyfr odnosi się do Twojego sekretnego życia. Anioły pokazują, że masz spore szansę by spełnić wszystko co ukrywasz przed światem.

14:41

To wyraźna anielska godzina, dla niektórych wręcz wyrocznia, że wszystko się ułoży i nie ma co się poddawać. Trzeba walczyć!

15:51

Ta lustrzana godzina jest wyjątkowa, bowiem sugeruje, że musisz skupić się na obecnej chwili, która trwa, a nie myśleć o przeszłości, czy przyszłości. Teraz jest najważniejsze, więc w pełni z tego korzystaj. Nie ma co myśleć o tym co nadejdzie, liczy się obecny czas. Wykorzystaj tę szansę, jak najlepiej możesz.

20:02

Lustrzane godziny są różne, ale ta z połączenia 0 i 2 to istna magia. Pokazuje, że kogoś kochasz, a on w tym momencie Cię mocno potrzebuje. Nie wahaj się zadzwonić, odwiedzić i go wesprzeć. To ważne dla was obojga!

21:12

W godzinach wieczornych często kumulacja liczb 1 i 2 służy motywacji człowieka. Musisz zwyczajnie uwierzyć w siebie, a zatem wykorzystać wszelkie szanse jakie wysyła los. Nie bój się, tylko działaj!

22:22

Poczwórne 2 wyglądają same w sobie nietuzinkowo, nie wspominając o ich ukrytej symbolice. W tym układzie cyfrowym jest zakamuflowany znak, że ktoś pragnie się z Tobą bardzo mocno skontaktować. Przemyśl to dobrze, sprawdź kto to może być i postaraj się nawiązać kontakt.

23:32

Ostatnią godziną w naszym rankingu jest ta kilka minut przed północą. To wyjątkowy czas, bo może zmienić naprawdę wiele w czymś życiu. Trzeba jedynie dobrze się zastanowić, jak można komuś pomóc. Wykorzystaj tu swoje znajomości, finanse bądź poważanie społeczne i wpłyń na czyjąś przyszłość, dzięki temu będzie zdecydowanie lepsza. Obserwuj otoczenie, ponieważ jest tam ktoś kto potrzebuje Cię mocniej niż myślisz.

Inne źródła podają nieco odmienną symbolikę, choć pojawia się kilka punktów wspólnych. To może być podpowiedź tak naprawdę w większości naszych momentów w życiu. Poniżej znajdziesz znaczenie kilkunastu połączeń cyfr, które da się zauważyć na wyświetlaczu zegara. To będzie:

kobieta trzyma zegar

00:00

Dokonaj wyborów, bo w innym przypadku wrócisz do punktu wyjścia.

01:01

Ta godzina pokazuje, że czujesz się bardzo samotnie.

02:02

Wszechświat jest z Tobą i masz od niego wszystko co potrzebujesz w danym momencie.

03:03

Musisz działać teraz, dlatego też nie czekać na lepszy moment, bo teraz jest Twój czas.

04:04

Pokaż swoje zalety, a wszystko się ułoży.

05:05

Stąpaj twardo po ziemi, nie daj się oślepić pięknym słowom.

06:06

Ta godzina pokazuje, że jesteś dla kogoś bardzo ważny, znaczysz więcej niż Ci się wydaje.

07:07

To miłosna wróżba, bowiem sugeruje, że ktoś o niebieskich oczach jest w Tobie zakochany.

08:08

Nadchodzi w Twoim życiu wielka zmiana, ale nie będzie ona niestety, korzystna dla Ciebie.

09:09

Wszechświat ostrzega Cię, abyś nie był próżny. To również może być znak, że w Twoim życiu pojawi się prawdziwa przyjaźń.

10:10

Anioły sugerują, że ktoś jest w Tobie szaleńczo zakochany. Dobrze się wobec tego rozglądaj w swoim otoczeniu.

11:11

Mimo, iż kogoś lubisz to ta znajomość przyniesie Ci tylko cierpienie.

12:12

Korzystaj z obecnego momentu życia, a więc czerp z niego garściami.

13:13

Wkrótce spełni się jedno z Twoim marzeń, wobec tego czeka Cię dużo szczęścia.

14:14

Czeka Cię duchowy rozwój – tak zapowiada wszechświat.

15:15

Staraj się żyć wolniej i czerpać pełnymi garściami z danego momentu. To wskazówka wszechświata, nie bagatelizuj jej.

16:16

Musisz wejść w bliski kontakt z naturą, aby pochłonąć w pełni jej magiczną moc.

17:17

Masz w sobie ogromną wewnętrzną siłę, a wszechświat Ci o tym przypomina.

  Kamerka sportowa - idealny gadżet na wakacje

18:18

Zobaczysz, że wkrótce Twoje jedno z marzeń się z pełni i da Ci wiele szczęścia.

19:19

Wszechświat o tej godzinie słyszy wszelkie prośby i modlitwy, wobec tego nie bój się prosić. Teraz masz największe szanse, aby wszystko potoczyło się dobrze.

20:20

W życiu musisz być bardziej roztropny, tak podpowiada wszechświat. Bagatelizując to możesz wiele stracić.

21:21

Sukces na Ciebie czeka, dlatego też korzystaj z życia i realizuj swoje marzenia. Możesz osiągnąć bardzo wiele, ale tylko wtedy, gdy będziesz pewny siebie, a także skorzystasz z nadarzających się na drodze okazji.

22:22

Czekaj, bo wkrótce ukochany się z Tobą skontaktuje.

23:23

Uważnie słuchaj innych, dlatego że bratnia dusza się chce z Tobą skontaktować.

Anielskie przekazy można dostrzec w wielu codziennych sytuacjach. Wystarczy otworzyć umysł i baczniej obserwować otaczającą nas rzeczywistość. Czasomierz jest tylko jedną z metod. Wiadomości od aniołów stróżów nie są dla wielu oczywiste. Warto wobec tego zachować sobie wyżej opisane symbole i na bieżąco sprawdzać ich sens.

Lustrzane godziny w miłości to będzie 10:01 (masz czas, aby dogonić ukochanego) i 15:15 (pożera Cię pasja, dlatego masz problem z zobaczeniem pewnych spraw). Natomiast odwrócone związane z namiętnością to jest – 01:10, 03:30, 15:51, poza tym 20:02 oraz 21:21.

kobieta z budzikiem

W przypadku osób samotnych, a więc singli lustrzane godziny oznaczają:

01:01

Czekają Cię kolejne samotne lata.

02:02

Wkrótce otrzymasz niemoralną propozycję o podłoży erotycznym.

03:03

Niedługo poznasz miłość swojego życia.

04:04

W Twoim otoczeniu jest ktoś, kto jest Twoim marzeniem.

05:05

Czeka Cię przelotny romans, choć niewykluczone, że zakończy się dużo poważniejszej niż się to wydaje.

06:06

Twój przyjaciel ma dużo poważniejsze plany względem Ciebie niż Ci się wydaje, bowiem pragnie być kimś więcej.

07:07

Ktoś złamie Ci serce.

08:08

Czeka Cię wielka miłość, która przyjdzie do Ciebie wkrótce.

09:09

Ktoś podda Twoje uczucia wielkiej próbie.

10:10

Ktoś w Twoim otoczeniu ma obsesje na Twoim punkcie. Uważaj!

11:11

Czeka Cię jeszcze wiele samotnych dni.

12:12

Czeka Cię miłosne wyzwanie.

13:13

Igraszki w łóżku wypełnią Twoje życie.

14:14

Czeka Cię wkrótce wyjazd we dwoje.

15:15

Czeka Cię prawdziwa randka ze snów.

16:16

Będziesz mieć możliwość dać komuś szansę. Ta osoba interesuje się Tobą od dawna i stara się bardzo o Twoje względy. Doceń to!

17:17

Spotykasz się z kimś? Uważaj, bowiem on podchodzi do tego bardzo poważnie.

18:18

Czekają Cię miłosne uniesienia i bardzo romantyczne chwile.

19:19

Wkrótce się bardzo rozczarujesz.

20:20

Zdobądź się na poświęcenie dla osoby, która jest blisko.

21:21

Czeka Cię nowa znajomość, która będzie niezwykle fascynująca, ale i jednocześnie niebezpieczna.

22:22

Masz kogoś na oku? Lepiej sobie odpuść, bowiem nic z tego nie wyjdzie. Nie trać na niego czasu i energii.

23:23

Zobaczysz, że ktoś Cię oszuka. Uważaj!

00:00

Nie bój się mówić o uczuciach, a zatem otwórz się na innych, a kto wie może tego nie pożałujesz.

Czy warto wierzyć w moc godzin lustrzanych?

Lustrzana godzina dla jednych jest ważna, inni twierdzą, że to tylko, tak zwane zabobony nic więcej. Nie ma jednak wątpliwości, że numerologia jest istotną dziedziną. Liczby, na przykład daty urodzenia, imienia, czy też godziny mają swoje tajemnicze znaczenia. Z pewnością trzeba się zdecydowanie bardziej wgłębić w tę tematykę, aby uzyskać więcej wiedzy i podstaw, że to nie są wyłącznie wymysły, a wyraźne znaki i ostrzeżenia od wszechświata.

Anielskie godziny są odbiciem lustrzanym. Niosą one przesłanie, dzięki któremu możemy zmienić swoje życie, jak i los innych osób ze swojego otoczenia. Masz jakiś problem? Czasem spontanicznie spójrz na zegarek, a kto wie może uda Ci się znaleźć dobre rozwiązanie, albo zyskać potrzebny impuls do działania. Moc lustrzanych godzin może Ci pomóc, a z pewnością nie zaszkodzi.