Akcesoria, które warto zakupić do Xiaomi Redmi Note 5

Xiaomi Redmi Note 5 to jeden z ciekawszych smartfonów dla mniej wymagających użytkowników. W swojej półce cenowej wyróżnia się dobrymi podzespołami i dużym wyświetlaczem z niezłą rozdzielczością.

Produkt marki Xiaomi to z pewnością urządzenie budżetowe, ale mimo to znalazło wiele zwolenniczek. Dziś chciałbym przybliżyć temat akcesoriów, które można zakupić aby ulepszyć wygląd lub możliwości telefonu.

Akcesoria do Redmi Note 5

Do smartfona Xiaomi, podobnie jak do reszty urządzeń na rynku można zakupić wiele przydatnych akcesoriów. Rozpocząłbym tutaj od kabla usb lub ładowarki samochodowej. Każdy z nas zna ból rozładowanego telefonu w trasie. Dzięki temu urządzeniu już nigdy nie będziemy musieli się o to martwić. W zależności od typu naszego samochodu możemy wybrać odpowiedni model, który pozwoli nam na bezpiecznie naładowanie baterii. Przydatnym gadżetem jest również karta pamięci.

Tutaj mamy zupełną dowolność wyboru, chociaż warto pamiętać, że poszczególne modele różnią się prędkością odczytu danych i ilością miejsca na zapis plików. Ceny kart sd spadły w ostatnich latach, dzięki czemu możemy pozwolić sobie na coraz większe pojemności w dobrej cenie. Przejdźmy do selfie sticków, czyli tematu szczególnie bliskiego kobietom, które lubią robić zdjęcia.

Popularny kijek do robienia zdjęć to pomysł dla ludzi którzy żyją aktywnie i lubią dokumentować swoje podróże lub dokonania. Jeśli prowadzisz konto na Instagramie, na którym dzielisz się swoim życiem z innymi selfie stick z pewnością ci się przyda. Mówiąc o akcesoriach nie można zapomnieć o powerbanku. Co prawda, pisałem już o innym alternatywnym sposobie ładowania smartfona przez ładowarkę samochodową, ale może przydarzyć się nam sytuacja kiedy akurat nie jesteśmy w samochodzie, a potrzebujemy podładować baterię.

Właśnie wtedy powerbank spełni swoją rolę najlepiej. Przy zakupie warto oczywiście patrzeć na pojemność baterii – ilość miliamperogodzin, która informuje nas ile razy będziemy mogli naładować nasze urządzenie.

  Atrakcje weselne - jakie warto wybrać?

Etui do Xiaomi Redmi Note 5

Temu aspektowi postanowiłem przeznaczyć oddzielny akapit, ponieważ moim zdaniem zasługuję na uwagę. Poza spełnianiem podstawowego zastosowania obudowy, czyli ochrony przed upadkiem lub zepsuciem warto dodać, że współczesne etui może dać naszemu smartfonowi nowe życie i zupełnie inny wygląd.

Zamiast nudnej przezroczystej obudowy, lub zamykanego etui możemy postawić na coś co faktycznie upiększy nasz telefon. Moim zdaniem najładniejsze wzory znajdują się w sklepie https://mobiwear.pl/pol_m_Etui-na-telefon_Xiaomi_Xiaomi-Redmi-Note-5-551.html . Jestem fanem posiadania etui ze wzorem, ponieważ jest to jedyny sposób na pokazanie, że to ja jestem właścicielem tego telefonu.

Wybrany przez nas motyw będzie gościł na tylnej klapie smartfona aż do jego zmiany. Produkty mobiwear wyróżniają się ponadczasową estetyką połączoną z nowoczesnym designem. Niezależnie od wybranego pokrowca będzie on również zabezpieczeniem w razie upadku telefonu. Myślę, że każda kobieta, która chce zaznaczyć własny styl powinna mieć wybrany przez siebie motyw na obudowie.