obraczki damskie

Nietypowe obrączki ślubne, czyli postaw na oryginalność!

Obrączki ślubne to bez wątpienia jedna z najważniejszych rzeczy, o których myślimy, przygotowując się do uroczystości zaślubin. Na co więc postawić? Jakie obrączki ślubne wybrać? Postawić na klasykę, czyli żółte złoto czy może na coś z białego złota? Jest też opcja, aby wybrać obrączki dwukolorowe! Ten temat szczególnie interesuje przyszłe panny młode, zastanówmy się więc, co mogą one zrobić aby wybrać unikatowe obrączki ślubne!

Nietypowe obrączki ślubne, nietypowe kolory

Wspomnieliśmy już, że ślubne obrączki mogą mieć różny kolor. Złoto żółte, białe czy mieszane to oczywiście ciekawy wybór, jednak jeśli chcemy postawić na nietypowe obrączki, to warto również pomyśleć o czymś innym. Różowe złoto, bo o nim mowa, jest naprawdę ciekawą opcją, szczególnie jako obrączka damska. Kolor złota może sprawić, że obrączki faktycznie staną się oryginalnym symbolem miłości, a do tego będą miały naprawdę indywidualny charakter. Jeśli dodamy do tego ciekawy grawer, to będą to produkty wyjątkowe.

Obrączki a dodatkowe ozdoby

Kolor złota to jedna sprawa, ale aby sprawić, że obrączki były wyjątkowe, warto przeanalizować możliwości ich dodatkowego ozdobienia. Przez długie lata za eleganckie obrączki uchodziły te gładkie z żółtego złota. Obecnie sytuacja jest już zupełnie inna. Dziś obrączki możemy właściwie całkowicie spersonalizować, a więc i wybrać ich ozdoby.

Tutaj króluję różnego rodzaju kamienie. Biżuterię tego typu ozdobić możemy brylantami czy diamentami i to w różnym kolorze, na przykład czarnymi. Na obrączkach pojawić się może również cyrkonia. Na rynku jubilerskim mamy naprawdę duży wybór zdobień kamieniami szlachetnymi.

Zatem zarówno przyszła pani młoda, jak i pan młody mają czym wybierać i mogą zdecydować się na coś naprawdę ciekawego i oryginalnego. Jednak to nadal nie wszystko! Mówiąc o tym, jak nietypowe obrączki możemy dziś wybrać, należy wręcz wspomnieć o jeszcze jednej opcji do wyboru! Jakiej?

  Najpiękniejsze różowe sukienki na wesele - zobacz, jaki model wybrać na ten sezon!

Indywidualne projekty obrączek

Wiele firm jubilerskich oferuje ciekawą opcję wykonania obrączek według indywidualnego projektu. Można więc powiedzieć, że jest opcja na to, by mieć obrączki jedyne na świecie! Coś niesamowitego, prawda? Wybrać możemy kruszec, z jakiego będą one wykonane, grawer, jaki się na nich pojawi a przy tym ozdobić je według własnego pomysłu.

Firmy oferujące taką usługę pomagają oczywiście projekt stworzyć, uwzględniając i podpowiadając pewne niuanse, które w takiej opcji mogą być dość znaczące. Zatem jeśli chcemy mieć naprawdę nietypowe obrączki warto zdecydować się na taką opcję – w końcu to pamiątka na całe życie!