kobiety w stanikach i dzinsach

Najlepszy sklep z bielizną, czyli jaki?

Wiele pań została przez naturę obdarzona niestandardowym biustem. Mamy zbyt duże lub zbyt małe piersi, które wymagają specjalnego traktowania. Właśnie dlatego kluczowe jest znalezienie właściwego sklepu o szerokim i odpowiadającym naszym potrzebom asortymencie. Jaki sklep z bielizną damską będzie najlepszy?

Nie kupuj biustonosza w markecie

Na wstępie należałoby podkreślić, że ogromnym błędem, który popełniają kobiety, jest kupowanie biustonosza w pierwszym lepszym markecie. W takiej sytuacji nie można go bowiem przymierzyć i dokładnie obejrzeć. Potem okazuje się, że stanik jest zbyt duży, zbyt mały, zsuwa się, uciska albo powoduje innego rodzaju dyskomfort. To może nieść za sobą natomiast bardzo poważne konsekwencje.

Paniom ze źle dobranym biustonoszem grozi deformacja biustu, różnego rodzaju choroby piersi, a nawet dolegliwości bólowe karku i barków. Warto zatem odwiedzić specjalistyczny sklep z bielizną damską, gdzie pracownicy pomogą Ci dobrać właściwy model i rozmiar biustonosza.

Najlepszy rozmiar 75B?

Większość Polek twierdzi, że nosi rozmiar 75B. Przynajmniej dopóki kupują swoje staniki w zwykłym sklepie z odzieżą. Pierwsza wizyta w specjalistycznym sklepie z bielizną damską modyfikuje ich deklaracje. Najczęściej okazuje się, że tak naprawdę ich obwód klatki piersiowej do 65 lub 70, a miseczka tak naprawdę powinna być oznaczona jako C albo nawet D.

Kobiety, które przestawiają się nagle na odpowiednio dobrane i pasujące staniki, odczuwa znaczącą różnicę. Najczęściej przestają czuć, że w ogóle noszą biustonosz. Nic bowiem nie gniecie, nie uciska i nie powoduje jakiegokolwiek dyskomfortu.

Profesjonalny sklep z bielizną damską

Gdzie zatem warto kupować biustonosze? W profesjonalnym sklepie z bielizną damską. W takim sklepie nie kupimy jednocześnie jeansów albo wieczorowej sukienki. To sklepy dedykowane bieliźnie. Pracują w nich natomiast osoby, które wiedzą niemal wszystko o kobiecym biuście i potrafią odpowiednio doradzić. Skorzystanie z usług takiej brafitterki pozwoli dobrać właściwy model i rozmiar stanika. Przy kolejnej wizycie w sklepie możesz już tylko wybierać dopasowane do Ciebie modele albo nawet zamawiać je „w ciemno” przez Internet.

  Jak usunąć żywicę z ubrania?

Sklep stacjonarny czy internetowy?

Wiele osób stwierdzi zatem, że skoro trzeba skorzystać z usług profesjonalnej brafitterki, to możliwą opcją jest wyłącznie sklep stacjonarny. To mit. W sklepach internetowych również pracują brafitterki, z którymi można się porozumieć przed dokonaniem zakupu. One wskażą, jakich pomiarów biustu należy dokonać, aby stanik idealnie leżał i nie powodował dyskomfortu. W przestrzeni internetu funkcjonuje niejeden taki sklep z bielizną damską.