savicki

Czy można mieszać biżuterię w różnych kolorach złota?

Klasyczne podejście do noszenia biżuterii mówi, że kolorów złota nie powinno się mieszać. Jeszcze do niedawna nasze babcie powtarzały nam, że złoto jest dla dojrzałych kobiet – w końcu obrączki powinny być złote, a po ślubie całą biżuterię dopasowywano do nich. Srebro natomiast uważało się za kolor dla młodych dziewcząt, jako delikatny i niezobowiązujący. Czy te reguły przetrwały do dziś?

Różne kolory złota

Od kilku lat można zauważyć rosnącą popularność innych odcieni złota niż klasyczny, słomkowy kolor. Różowe złoto podbiło rynek prawdopodobnie dzięki celebrytkom, które upodobały sobie dodatki w jego odcieniach. Dzięki temu, że różowe złoto jest bardziej delikatne od tego klasycznego, bez problemu można je łączyć ze srebrem, platyną czy platyną. Stało się to nawet jak najbardziej pożądane!

Wielu znanych projektantów zaczęło prezentować projekty pierścionków łączących w sobie różne kolory złota, a kobiety pokochały je od pierwszego wejrzenia. Ten przykład idealnie pokazuje, że modą można, a nawet należy się bawić i znaleźć takie połączenia, które będą nam odpowiadać. Warto także zwrócić uwagę na czarne złoto, które przykuwa uwagę swoim oryginalnym zabarwieniem. W jego przypadku total look mógłby przyćmić całą stylizację, więc polecanym zabiegiem byłoby użycie jednego elementu, na przykład pierścionka z czarnego złota i połączenie go z bardziej delikatnym, białym złotem.

Od pewnego czasu można nawet znaleźć dwukolorowe pierścionki zaręczynowe, z obrączką w kolorze jednego kruszcu i obręczą diamentu w innym kolorze. Ten trend jest doskonałym dowodem na to, że kolory złota można łączyć; w naszych obecnych czasach ścisłe dresscode’y zostały porzucone, co pozwala nam bawić się modą i dopasowywać ją pod nasze indywidualne gusta i potrzeby.

  Czarny Piątek 2022 - jakich obniżek możesz się spodziewać na Eobuwie.com.pl?

Gdzie szukać biżuterii w różnych kolorach złota?

Dodatków z dodatkiem różnych kruszców najlepiej szukać u sprawdzonych producentów, aby mieć pewność co do ich jakości. Jubiler internetowy SAVICKI posiada doskonałą ofertę pierścionków czy naszyjników w różnych kolorach złota, które można dowolnie ze sobą łączyć, a także dwukolorowych dodatków, które na pewno podkręcą każdą stylizację.