blogerka modowa

10 najlepszych blogów modowych na świecie

Kilkanaście lat temu blogów modowych było tylko kilka, obecnie w sieci znajdziemy mnóstwo takich stron internetowych. Te dziewczyny inspirują swoimi stylizacjami. Poznaj 10 najlepszych blogów modowych na świecie. Koniecznie sprawdź nasz ranking!

Blogi modowe – inspirujące strony www

Wiek, sylwetka, ani kraj nie ma znaczenia, bo blogerką modową może być każdy. Kiedyś były one nazywane „szafiarkami”. To dziewczyny, które pokazują swoje stylizacje w internecie, dzięki temu inspirują innych. Prężnie działają w sieci, ponieważ posiadają nie tylko blog, czyli własną domenę w internecie, ale również liczne kanały w social mediach.

Dziś blogerki modowe to coś więcej niż ładnie ubrane dziewczyny z internetu, ponieważ prowadzą własne firmy, wydają książki, a także tworzą autorskie marki odzieżowe. Jeszcze kilka lat temu nikt nie pomyślałby, że z pasji można stworzyć zawód marzeń. Dzięki niemu uda się podróżować, nosić najlepsze marki i być twarzami kampanii reklamowych. Blogerki modowe stały się nie tylko inspiracją, ale ikonami stylu, przede wszystkim jednak gwiazdami street style.

10 najlepszych blogów modowych w świecie

W internecie znajdziesz mniej lub bardziej znane blogi o modzie. W zasadzie każdy z nas może taki założyć. Istnieją jednak strony, które mają miliony fanów i zyskały mocną pozycję w świecie mody. Sprawdź nasz ranking!

Poniżej znajdziesz 10 najlepszych blogów modowych na świecie:

  Pranie butów w pralce - jak to zrobić?

1. Chiara Ferragni

Jej blog The Blonde Salad szybko przerodził się w portal o modzie, show biznesie oraz o nowinkach urodowych. Obecnie prowadzi go aż kilkanaście osób. Ta blogerka ma na swoim koncie liczne współprace z wielkimi domami mody, poza tym posiada własną markę odzieżową. To najlepszy przykład, że dziewczyna „bez nazwiska” może stać się czołową fashionistką.

2. Maffashion

Julia Kuczyńska podobnie, jak Chiara zaczyna od dodawania swoich stylizacji. Szybko marki dostrzegły jej potencjał i zaczęły z nią współpracę. Polska blogerka modowa wielokrotnie brała udział w kampaniach reklamowych i w tygodniach mody na całym świecie, do tego zagrała w filmie. Ona także stworzyła markę odzieżową. To najsłynniejsza blogerka modowa w naszym kraju!

3. Song of Style

Aimee Song to autorka bloga Song Of Style. Wydała książkę, stworzyła mini-kolekcję ubrań oraz dodatków, do tego bryluje w czasie fashion weeków. Co ciekawe znalazła się ona na liście 30 największych biznesowych talentów w rankingu magazynu „Forbes”.

4. Lust for Life

Olivia Lopez założyła blog Lust For Life. To zdolna osoba o wielu talentach. Piszę, do tego stylizuje wnętrza oraz sesje. Ta filigranowa dziewczyna doskonale zna się na modzie!

5. Kristina Bazar

Zaczynała, jako blogerka modowa, dziś prężnie działa na innych polach, między innymi śpiewa. Na swoim koncie ma liczne kontrakty z wielkimi domami mody oraz z popularnymi markami kosmetycznymi.

6. Wendy`s Lookbook

Wendy Nguyen to kolejna wpływowa blogerka. Na jej stronie internetowej znajdziemy mnóstwo inspiracji w kilku działach – moda, podróże, uroda. Ta dziewczyna kocha kobiece looki oraz piękne wnętrza. Wendy`s Lookbook to skarbnica bajkowych zdjęć.

  Złote łańcuszki — prostota i klasyczna forma sprawdzą się najlepiej

7. Gala Gonzalez

Gala Gonzalez zachwyca nie tylko urodą, ale i wyczuciem stylu. Jej strona Amul.com szybko przerodziła się w sklep online. Na szczęście jej looki wciąż można zobaczyć na jej kanałach social media.

8. Jeane Damas

To francuska ikona stylu. Ona także ma własną markę – Rouje, czasami pracuje też jako modelka. Ma na swoim koncie książkę, do tego gra w filmach. Bardziej paryskiej blogerki chyba nie ma w sieci.

9. Helena Bordon

Helena Bordon dzieli się ze swoimi fanami nie tylko stylizacjami, ale również opiniami o kosmetykach, a także pokazuje inspirujące zdjęcia z wyjazdów. Jej naturalna uroda Cię oczaruje.

10. Man Repeller

Leandra Medine to prawdziwa artystka. Ma na swoim koncie wiele projektów odzieżowych, między innymi współpracę z Mango. Jej poczucie humoru oraz luz od razu Ci się spodobają. To influencerka i twórczyni bloga – Man Repeller. Obecnie to przede wszystkim stylowa mama kochająca modę.

Warto zajrzeć na te blogi i śledzić dziewczyny na ich kanałach social media. Dawka modowej inspiracji gwarantowana! Poza tym możesz zobaczyć, jak żyją, gdzie podróżują oraz jakie kosmetyki stosują.