fototapeta

Zadbaj o wystrój kuchni ze smakiem, dzięki fototapecie

W gotowaniu, jak i w dekoracji wnętrz ważne jest wyczucie smaku. Nie zawsze te najbardziej konwencjonalne rozwiązania przynoszą pożądane efekty, dlatego eksperymenty w kuchni nie powinny kończyć się tylko na talerzu. Poznaj bliżej fototapety, aby swoich gości oczarować nie tylko umiejętnościami kulinarnymi.

Przez jakiś czas do przestrzeni kuchennych podchodzono po macoszemu. Często przez strach o to, jak zadbać zarówno o wystrój jak i komfort pracy jednocześnie. Na szczęście przychodzi coraz więcej rozwiązań, które pozwalają na wodzę fantazji także w przypadku dekoracji wnętrz. Sposobem są fototapety będące idealnym przykładem na to, że kuchnia wcale nie musi być nudna.

Stwórz kuchnię swoich marzeń

Wystrój w kuchni nie musi być ściśle związany z przeznaczeniem pomieszczenia. Nie oznacza to także tego, że musimy pozostawać przy najbezpieczniejszej opcji. Fototapeta do kuchni to rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie styl. Wśród fototapet znajdziesz idealne rozwiązania do wnętrz rustykalnych, glamour, prowansalskich, vintage lub boho. To zaledwie przedsmak tego, jak może wyglądać twoja kuchnia, dlatego zobacz ofertę bimago i znajdź najlepsze rozwiązanie dla siebie.

Potraktuj dekorację wnętrz tak, jak Van Gogh obrazy: jako sposób na najlepsze wyrażenie siebie. W zależności od potrzeb, w sklepie dostępne są wersje w pełnej palecie kolorystycznej przy jednoczesnym utrzymaniu kompozycji z posiadanymi meblami. Co więcej, dzięki możliwości zastosowania filtrów, możemy zadbać nie tylko o kolory, ale i styl, przy jakim chcemy zostać. Na wymagających czekają również fototapety w obu orientacjach: pionowej i poziomej.

Fototapeta w kuchni. Czy to aby najlepszy pomysł?

Fototapeta do kuchni, zamiast płytek może wydawać się nie najlepszym pomysłem. W końcu podstawową różnicą pomiędzy tymi dwoma rozwiązaniami jest materiał, z jakiego są wykonane. Nie jest łatwo zapomnieć o przeszkodach, jednak nawet na te problematyczne pomieszczenia znajdzie się sposób. Dzięki szklanym panelom do kuchni możemy przemycić dosłownie wszystko w każdym z miejsc. Niezależnie czy to przestrzeń przy szafkach kuchennych, czy ściana dekoracyjna w jadalni.

  Zapachy do domu marki MYF

Wśród wzorów czeka na Ciebie zachód słońca nad polskim Bałtykiem, widok na góry w Nowej Zelandii, a nawet obrazy Van Gogha. Bimago to nie tylko gwarancja stylu, ale i komfortu. Sam Van Gogh obraz i jego proces tworzenia traktował jak przygodę.

Zadbaj więc o to, aby dekoracja wnętrz sprawiała Ci samą przyjemność. Między innymi za sprawą wielu dostępnych rozmiarów, dzięki którym wymarzoną reprodukcję lub pejzaż umieścisz w każdej wybranej przez siebie przestrzeni. Od najmniejszych ścianek pomiędzy kuchennymi szafkami, przez wolne miejsca nad kuchenką, aż po największą ścianę w pokoju jadalnym.