kobieta pali shishe

Węgiel kokosowy niezbędnym akcesorium do fajki wodnej

Węgiel kokosowy jest cenionym i szeroko rozpowszechnionym akcesorium w dziedzinie fajek wodnych. Z całą pewnością stanowi on nieodzowną pomoc dla każdego użytkownika fajki wodnej. Ten materiał grzewczy charakteryzuje się wieloma walorami użytkowymi i dużą funkcjonalnością. Jest on wykonany z naturalnego surowca, gdyż powstał z wysokojakościowych skorup orzecha kokosowego.

W ramach ciekawostki warto wiedzieć, że pochodzi on ze słonecznych wybrzeży Indonezji. Co istotne, kostki kokosowe palą się długą i intensywnie. Ponadto, pozostawiają one aż 85% mniej popiołu w porównaniu do innych surowców, co stanowi niewątpliwy atut.

Węgiel kokosowy do shishy, który posiada neutralny zapach

Węgiel kokosowy do shishy nie emituje nieprzyjemnego zapachu podczas spalania. Dodatkowo, charakteryzuje się on stosunkowo długim czasem palenia, nawet do dwóch godzin. Surowiec kokosowy zawiera aż 80 procent węgla w swoim składzie, co stanowi niewątpliwy atut.

Produkt ten z całą pewnością można podarować miłośnikom fajek wodnych. Jego jakość na pewno zadowoli i usatysfakcjonuje przyszłego właściciela shishy. Węgielki kokosowe mogą być stosowane w popularnych fajkach wodnych, w każdym modelu i rozmiarze. Warto wiedzieć, że lokalni mieszkańcy wybrzeży Indonezji najczęściej sami zbierają kokosy.

Następnie, robią z nich łupiny i w ten sposób produkują oni naturalne węgielki do shishy. Zainteresowana osoba może kupić duże opakowanie, w którym znajduje się aż kilogram naturalnego surowca. Z pewnością taka ilość wystarczy na długi czas intensywnego palenia.

Wysokojakościowy węgiel podstawowym paliwem dla fajki wodnej

Warto wiedzieć, że węgiel kokosowy w żaden sposób nie psuje smaku shishy, co stanowi niewątpliwy atut. Jak wiadomo, węgiel jest podstawowym paliwem dla fajki wodnej, dlatego wybór tego surowca nie powinien być przypadkowy. Dzięki wydajnemu procesowi karbonizacji, węgielki są wysokoenergetyczne, wydajne.

  Weekend w SPA – niezawodny sposób na romantyczny pobyt we dwoje

Ponadto, są one bezwonne, nie wydzielają nieprzyjemnego dymu. Węgiel kokosowy występuje w różnych kształtach i rozmiarach, dzięki czemu każdy może znaleźć dla siebie odpowiedni rodzaj. W zależności od danego produktu, jego gramatury oraz jakości, można założyć, że jedna, kilogramowa paczka może wystarczyć na około 20 sesji palenia.

Surowiec ten oferowany jest w charakterystycznym kształcie sześcianu, jest on wygodny w użytkowaniu i bardzo kompaktowy. Kostki można używać w dowolny sposób, przy użyciu folii aluminiowej, jak i również nakładki. Można je wkładać do urządzenia za pomocą szczypczyków.