systemy avenir

System Avenir – sprawdzone rozwiązanie do sklepu oraz garderoby

Avenir to system, który stworzono inspirując się modernistyczną architekturą. Wyprodukowany przez firmę ABM SA w ramach współpracy w programie „Design to dobre dla MSP”, stanowi połączenie dwóch niezależnych sił. Czym charakteryzuje się system Avenir?

Pomysł na nowy system meblowy

Dotychczasowe systemy ABM cechowały się tym, że były wykorzystywane jako element przestrzeni sprzedażowej. Marka chciała zmienić swoją ideę, tworząc system meblowy dedykowany nie tylko do sklepów, ale również do mieszkań, biur czy tez miejsc użyteczności publicznej. W ten sposób pozyskałaby nowych klientów nie tylko w segmencie przedsiębiorców, którzy mają własne sklepy, ale również znalazłaby swoich nabywców w sferze indywidualnej.

Firma ABM przedstawiło projektantom z Grynasz Studio swoje uwagi oparte na wieloletnim doświadczeniu. Oni zaś połączyli je ze swoimi designerskimi umiejętnościami. W rezultacie, z myślą o klientach, powstał system meblowy Avenir, którego elementy można dostać w sklepie https://wyposazamysklepy.pl/system-sklepowy-avenir.

system avenir w sklepie

Avenir – inspiracja

Avenir to słowo, które pochodzi z języka francuskiego. Oznacza ono przyszłość. Według firmy ABM przyszłość przede wszystkim stawia przede wszystkim na uniwersalność oraz multifunkcjonalność. Dlatego pracując nad systemem meblowym Avenir, marka postanowiła stworzyć system zupełnie inny od tych, które tworzyła do tej pory. W ten sposób otworzyła się na przyszłość i oczekiwania klientów.

Cechuje się połączeniem różnych materiałów, które tylko z pozoru nie pasują do siebie. Dzięki temu meble mają oryginalny charakter. W systemie meblowym zastosowano połączenie metalu z naturalnym drewnem, które prezentuje się fenomenalnie.

System meblowy Avenir – uniwersalność

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że system meblowy Avenir jest bardzo uniwersalny i sprawdzi się praktycznie w każdym wnętrzu. Zaskakuje swoim designem, a także możliwością różnego zastosowania. Co więcej, każdy element pełni określoną funkcję. Głównym przeznaczeniem systemu Avenir jest wyposażenie sklepu. Doskonale sprawdzi się  sklepach odzieżowych, a także w małych butikach.

  Do jakich stylów wnętrz pasują wyjątkowe płytki typu rybia łuska?

W ofercie znajdują się m.in. drążki metalowe, drewniane, a także zawieszki i półki, które wraz ze stojącymi i wiszącymi rurami, stworzą designerską , a jednocześnie funkcjonalną zabudowę naścienną. System Avenir to także gondole na kółkach, stoliki ekspozycyjne oraz lady, które stanowią niezbędny element aranżacji każdego sklepu.

 

System meblowy znajdzie swoje zastosowanie nie tylko w przestrzeniach handlowych, ale także w domu oraz biurach. Ladę śmiało można wykorzystać jako ladę recepcyjną, a szafki jako miejsce idealne do przechowywania dokumentów.

Gondole i wieszaki pozwolą uporządkować domową garderobę, jednocześnie tworząc nowoczesną i niebanalną przestrzeń. Zaś na dostępnych w ofercie drewnianych kostkach ekspozycyjnych, można postawić ozdobne akcesoria do domu.