soda stream

Saturator SodaStream – prezent dla bliskich i dla planety

Święta to czas radości, spotkań z najbliższymi i wręczania sobie prezentów. Niestety wiele prezentów jest nietrafionych, przez co trafia do szafy albo po prostu do kosza, generując w ten sposób dodatkowe odpady. Jeśli chcesz podarować bliskim praktyczny upominek, a przy okazji odciążyć środowisko, postaw na ekspres SodaStream. Ten ekologiczny prezent śmiało możesz kupić w ciemno, ponieważ sprawdzi się u każdego – zarówno u rodziców, jak i dziadków.

Co to jest saturator SodaStream?

Ekspres SodaStream to kompaktowe, stylowe urządzenie, które pozwala na przygotowanie wody gazowanej. Wyposażony jest w cylinder z CO2 o wydajności około 60 litrów oraz dobranej do niego odpowiedniej butelki. Jak przygotować wodę gazowaną w SodaStream? To bardzo łatwe!

Krok 1. Wlej zimną wodę do butelki

Na początku musisz napełnić butelkę świeżą, zimną wodą do zaznaczonego poziomu. Może być woda prosto z kranu albo przefiltrowana. Pamiętaj jednak, że woda musi być zimna.

Krok 2. Zamontuj cylinder

Zdejmij tylną obudowę ekspresu, a następnie – w zależności od modelu urządzenia – wkręć pełny cylinder albo zamocuj go za pomocą dźwigni.

Krok 3. Wkręć butelkę

Butelkę należy wkręcić albo zamocować w otwór dyfuzora. Gdy usłyszysz charakterystyczne kliknięcie, mocno dokręć butelkę w stronę ekspresu.

Krok 4. Uwolnij bąbelki

W saturatorze SodaStream można samodzielnie wybrać poziom nasycenia wody bąbelkami – im więcej naciśnięć przycisku, tym woda będzie bardziej gazowana.

Krok 5. Odkręć butelkę i wyjmij ją z ekspresu

Ciesz się smakiem świeżej wody gazowanej! Możesz do niej dodać również jeden z syropów SodaStream, aby delektować się wodą o ulubionym smaku.

  Jadalnia w stylu rustykalnym – zasady aranżacyjne

jaki-prezent-na-swieta-saturator-soda-stream

SodaStream – idealny upominek na święta

Saturator SodaStream świetnie sprawdzi się jako prezent świąteczny dla każdego – rodziców, dziadków, rodzeństwa czy wujostwa. Zachęci ich do spożywania większej ilości wody, dbając o prawidłowe nawodnienie organizmu. Dzięki ekspresowi Twoi bliscy nie będą musieli kupować i nosić ciężkich zgrzewek z wodą w butelkach. Przygotują wodę gazowaną albo smakową, kiedy tylko będą mieć na to ochotę, a to wszystko bez wychodzenia z domu. Co więcej, saturator pozwoli przygotować gazowane, smaczne napoje, z mniejszą ilością cukru.

Ekspres SodaStream będzie również dobrym pomysłem na świąteczny prezent dla samego siebie. Pomyśl, ile czasu i siły możesz zaoszczędzić, jeśli wszystkie napoje na święta przygotujesz we własnej kuchni? Nie będziesz musiał jechać do sklepu, szukać miejsca parkingowego, a następnie czekać w długich kolejkach, by kupić napoje dla całej rodziny. Co więcej, SodaStream cechuje się eleganckim wyglądem, więc z łatwością wkomponuje się w każde wnętrze kuchenne.

saturator-soda-stream-prezent-dla-bliskich-i-planety

Ekspres SodaStream – prezent nie tylko dla bliskich

Obdarzając swoich bliskich ekspresem SodaStream, nie tylko sprawisz im radość i zadbasz o ich zdrowie, lecz także zrobisz prezent naszej planecie. Saturatory są nie tylko wygodne i łatwe w obsłudze, ale przede wszystkim ekologiczne.

  • Działają bezprzewodowo, więc nie zużywają prądu.
  • Jeden nabój pozwala na przygotowanie nawet 60 litrów wody gazowanej, a więc tyle, ile mieści się w 40 butelkach o pojemności 1,5 l lub 240 butelkach o pojemności 250 ml.
  • Butelki SodaStream są wielokrotnego użytku. Są bezpieczne dla zdrowia (bez BPA) i przeznaczone do mycia w zmywarce. Jedna butelka SodaStream pozwala wyeliminować nawet do 1769 plastikowych butelek, które od razu po opróżnieniu trafiają do kosza na śmieci.
  • Po wykorzystaniu naboju z gazem cylinder można wymienić na nowy, oddając pusty do wyznaczonego punktu. W ten sposób pusty cylinder zostanie ponownie wykorzystany.
  Kobiece zapachy idealne na prezent

Jaki saturator SodaStream wybrać?

Na święta możesz zakupić jeden z trzech ekspresów do gazowania wody SodaStream: Terra, Duo i Art. Wszystkie oferowane modele wykonane są z wysokiej jakości materiałów i działają bezprzewodowo. Mają butelki bez BPA z łatwym mocowaniem „na klik”, a dzięki technologii Quick Connect z łatwością można wymienić nabój z gazem. Do ekspresu możesz dokupić syropy smakowe, które nadadzą wyśmienitego smaku wodzie z bąbelkami.

rodzaje-saturatorow-soda-stream