dr plex

Ratunek dla zniszczonych włosów – kuracja Dr. Plex jest już dostępna w Rossmannie!

Czy da się odbudować włosy zniszczone po farbowaniu, rozjaśnianiu, trwałej ondulacji lub chemicznym prostowaniu? Teraz tak! I co ciekawe, regenerację da się przeprowadzić już w trakcie trwania zabiegu. To wszystko dzięki nowości marki Dr. Plex – kompletnej kuracji odbudowującej, którą można stosować na wiele sposobów. Tworzą ją cztery kosmetyki o bardzo silnym działaniu, bazujące na naturalnych składnikach aktywnych: keratynie, aminokwasach, wyciągach i olejkach roślinnych. To prosty sposób na przywrócenie włosom pięknego wyglądu w kilka chwil!

Intensywna kuracja i skuteczna pielęgnacja na co dzień – już w Rossmannie!

Seria Dr. Plex od niedawna dostępna jest w sieci drogerii Rossmann. To profesjonalne kosmetyki o uzupełniającym się działaniu, które mogą być stosowane zarówno na co dzień, jak i w formie intensywnej kuracji. Linia obejmuje System Dr. Plex (dwufazowy preparat regenerujący do użytku w trakcie przeprowadzania kuracji lub podczas trwania zabiegów chemicznych), szampon, odżywkę i booster witaminowo-aminokwasowy. Wszystkie kosmetyki są niezwykle łatwe w użyciu, działają szybko, skutecznie i są bezpieczne dla wrażliwej skóry głowy.

Głównym składnikiem systemu Plex jest keratyna, która uzupełnia mikroubytki na powierzchni włosów. Regeneruje kosmyki, wzmacnia je i sprawia, że są odżywione, lepiej się układają oraz stają się mniej podatne na uszkodzenia. Z kolei szampon, odżywka i booster zawierają mnóstwo składników aktywnych: ich działanie szybko poprawia wygląd włosów! Cała seria Dr. Plex jest dostępna w drogeriach Rossmann.

dr plex 1

Przywróć włosom siłę i blask w kilka chwil z Dr. Plex!

Produkty marki Dr. Plex to nowoczesne kosmetyki wykorzystujące innowacyjną mieszankę składników aktywnych o niezwykle skutecznym działaniu. Odpowiadają one na specyficzne potrzeby włosów zniszczonych działaniem silnych środków chemicznych: wzmacniają strukturę pasm i uzupełniają występujące w niej mikroubytki, zapobiegają rozdwajaniu się końcówek, zapewniają optymalne nawilżenie, domykają i uszczelniają łuski włosowe, zapobiegając nadmiernej utracie wilgoci. Pozwalają przywrócić włosom piękny wygląd: blask, gładkość, sprężystość, miękkość i siłę, a także zwiększyć ich odporność na uszkodzenia!

  Perłowy blond - HIT 2023 roku! Jak go uzyskać i komu pasuje ta koloryzacja?