airsoft

Prezent dla chłopaka, o którym zawsze marzył – replika ASG

Praktycznie każdy chłopiec ma taki okres w dzieciństwie, gdy interesuje się bronią i bawi się w strzelanki. Biega po podwórku z patykiem i udaje, że to karabin, i bierze udział z innymi kolegami w wojnie. Potem, gdy już jest starszy, często chętnie gra w komputerowe gry-strzelanki, które również polegają na walce z terrorystami, porywaczami lub zombie. Możesz pomóc mu powrócić do tych wspomnień, a Dzień Chłopaka jest do tego świetną okazją. Na prezent wybierz dla niego replikę ASG, która pozwoli mu zrealizować marzenia o strzelankach, byciu wojskowym lub tajnym agentem, biorącym udział w wielu niebezpiecznych misjach.

Jakie są rodzaje replik? Działanie i funkcje

Replika ASG to replika broni palnej, która wygląda identycznie jak broń, ale jest bezpieczna w użyciu i każdy może ją kupić. Nie jest to jednak wcale dziecięca zabawka. Z repliki naprawdę można postrzelać, a jej amunicją są plastikowe lub biodegradowalne kulki. Do produkcji replik używa się wysokiej jakości materiałów – w tym często metalu, stali lub drewna, a w ich wnętrzu znajdują się skomplikowane mechanizmy, dzięki którym można oddawać z repliki celne i dalekie strzały. Jest to bardzo ważne, bo repliki wykorzystuje się w airsoftowych strzelankach, a więc muszą sprawdzać się bardzo dobrze w praktyce.

Twój chłopak może dzięki replice ćwiczyć strzelanie w swoim domu lub ogrodzie, i znowu poczuć się jak za dziecięcych lat. Jednak, co najlepsze, może też wybrać się na strzelankę – to coś w stylu paintballu, ale zupełnie innym wyposażeniem i zasadami. Airsoftowe rozgrywki są bardziej realistyczne, bo odwzorowuje się podczas nich np. działania wojenne lub walkę z terrorystami. Zapewniają więc dużo adrenaliny i wrażeń, a niezbędna jest do nich właśnie replika.

  Ratunek dla zniszczonych włosów - kuracja Dr. Plex jest już dostępna w Rossmannie!

Jaką replikę dla chłopaka wybrać?

Z okazji Dnia Chłopaka, możesz wybrać na prezent różne modele replik, które odwzorowują karabiny i karabinki, strzelby, rewolwery czy pistolety asg. Ich zakres cenowy jest bardzo szeroki i zależy przede wszystkim od konstrukcji repliki i jej funkcji. Proste sprężynowe modele są najtańsze i dobre na początek, ale jeśli chcesz kupić uniwersalną replikę, z którą można więcej zdziałać na polu walki, to lepiej wybrać model elektryczny.

Replika może mieć bardzo przydatne dodatkowe funkcje, takie jak system Hop-Up, dzięki któremu można oddawać celniejsze strzały lub system Blow-Back, który imituje sposób działania prawdziwej broni. Model w nie wyposażony będzie droższy, więc jeśli Twój prezentowy budżet jest wyższy, to warto wybrać właśnie taki sprzęt.

Aby Twój chłopak mógł od razu skorzystać z prezentu, to powinnaś też kupić mu airsoftowe kulki – z takim zestawem: replika + kulki, może od razu zacząć swoją zabawę z repliką. Bardzo łatwo zamówisz je przez Internet, w sklepie takim jak Gunfire.com, gdzie znajdziesz całe wyposażenie potrzebne do replik i do airsoftowych strzelanek. Jeśli masz wątpliwości, zawsze możesz też wysłać pytanie do obsługi sklepu. Pracują tam pasjonaci i specjaliści, więc na pewno pomogą Ci wybrać najlepszy model repliki airsoft, który będzie idealny na prezent na Dzień Chłopaka.