pigmenty-do-makijazu-permanentnego-hanami

Pigmenty do makijażu permanentnego Hanami – najwyższa klasa produktów

Szukasz pigmentów do makijażu permanentnego, które zapewnią trwały efekt końcowy, pozostając jednocześnie neutralne dla organizmu? Jeśli tak to poznaj koniecznie produkty Hanami, które polecane są do użytku w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Dowiedz się więcej o pigmentach Hanami w dalszej części artykułu.

Profesjonalne pigmenty do salonu – bo jakość jest najważniejsza

Pracując jako linergista lub kosmetyczka, masz zapewne pojęcie o tym, jak ważne jest to, aby pracować na najwyższej jakości urządzeniach i barwnikach. Dlaczego jest to, aż tak ważne? Przede wszystkim warto przypomnieć, że zabieg makijażu jest ingerencją w ciało. Dlatego też pigmenty do makijażu permanentnego nie mogą stanowić zagrożenia dla organizmu i być stuprocentowo bezpieczne w użyciu.

Co więcej, musisz pamiętać, że klienci płacą za usługę i oczekują pięknego i trwałego efektu. Dlatego też barwniki do makijażu permanentnego muszą cechować się również trwałością – w przeciwnym razie klient może już nie wrócić do Twojego salonu.

Hanami – sprawdzone rozwiązanie

Jeżeli chcesz uniknąć sytuacji, w której klient nie powróci do Ciebie i nie będzie zadowolony z efektu końcowego – lub co gorsza – wystąpią u niego efekty uboczne w postaci np. reakcji alergicznych, postaw na sprawdzone rozwiązania. I w tym miejscu pojawia się Hanami, czyli firma, która stawia przede wszystkim na jakość i bezpieczeństwo pracy z makijażem permanentnym. 

Premium Club Hanami

Hanami specjalnie dla miłośników Marki stworzyło Premium Club, czyli ekskluzywna ofertę z produktami i usługami w najniższych cenach.

Oferta Hanami Pigments Premium to:

  • Stały rabat 20%,
  • Darmowa dostawa,
  • Dostęp do materiałów szkoleniowych,
  • Specjalne oferty, dodatkowe promocje,
  • Możliwość kupna produktów w przedsprzedaży,
  • Wymiana punktów na nagrody.
  Jaki blond wybrać na siwe włosy? Praktyczny poradnik

Aby dołączyć do klubu należy wykupić dostęp, który obowiązuje przez rok czasu. Koszt takiej usługi to jedyne 1590zł. 

premium

Hanami Pigments – pigmenty do makijażu permanentnego, jakich jeszcze nie widziałeś

Co jest takiego wyjątkowego w produktach Hanami do makijażu permanentnego,? Pigmenty Hanami stworzono przede wszystkim pod względem bezpieczeństwa. Tusze powstały na podstawie opatentowanej technologii Novoxx®, dzięki czemu są one w całości biokompatybilne z organizmem. 

Bezpieczeństwo to nie wszystko, czyli co jeszcze wyróżnia pigmenty Hanami?

Pigmenty do makijażu permanentnego Hanami są nie tylko neutralne dla organizmu, ale również mają dla niego pozytywny wpływ. Barwniki posiadają w składzie substancje, które wpływają na szybsze gojenie się ran. Co więcej, pigmenty mają również działanie przeciwzapalne.

To oczywiście nie jest wszystko – znakiem rozpoznawczym Hanami Pigments jest również nadzwyczajna trwałość. Ta z kolei zapewnia stabilną pigmentację, dzięki czemu często wystarczy jeden zabieg, aby uzyskać piękny efekt końcowy – bez konieczności wprowadzania kolejnych poprawek. Pigmenty są świetnie napigmentowane, a wszystkie kolory są wysoko nasycone, co pozwala osiągać nieziemskie efekty, które będą idealnie prezentować się na każdym rodzaju cery.

Hanami w swojej ofercie posiada wiele produktów, z których korzystają profesjonaliści z całego świata. Na stronie producenta znajdziesz m.in. pigmenty do makijażu permanentnego ust, brwi, microbladingu, powiek i wiele innych.

  Smalec gęsi na zmarszczki i skórę twarzy - czy i jak działa?