pigmenty-do-makijazu-permanentnego-hanami

Pigmenty do makijażu permanentnego Hanami – najwyższa klasa produktów

Szukasz pigmentów do makijażu permanentnego, które zapewnią trwały efekt końcowy, pozostając jednocześnie neutralne dla organizmu? Jeśli tak to poznaj koniecznie produkty Hanami, które polecane są do użytku w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Dowiedz się więcej o pigmentach Hanami w dalszej części artykułu.

Profesjonalne pigmenty do salonu – bo jakość jest najważniejsza

Pracując jako linergista lub kosmetyczka, masz zapewne pojęcie o tym, jak ważne jest to, aby pracować na najwyższej jakości urządzeniach i barwnikach. Dlaczego jest to, aż tak ważne? Przede wszystkim warto przypomnieć, że zabieg makijażu jest ingerencją w ciało. Dlatego też pigmenty do makijażu permanentnego nie mogą stanowić zagrożenia dla organizmu i być stuprocentowo bezpieczne w użyciu.

Co więcej, musisz pamiętać, że klienci płacą za usługę i oczekują pięknego i trwałego efektu. Dlatego też barwniki do makijażu permanentnego muszą cechować się również trwałością – w przeciwnym razie klient może już nie wrócić do Twojego salonu.

Hanami – sprawdzone rozwiązanie

Jeżeli chcesz uniknąć sytuacji, w której klient nie powróci do Ciebie i nie będzie zadowolony z efektu końcowego – lub co gorsza – wystąpią u niego efekty uboczne w postaci np. reakcji alergicznych, postaw na sprawdzone rozwiązania. I w tym miejscu pojawia się Hanami, czyli firma, która stawia przede wszystkim na jakość i bezpieczeństwo pracy z makijażem permanentnym. 

Premium Club Hanami

Hanami specjalnie dla miłośników Marki stworzyło Premium Club, czyli ekskluzywna ofertę z produktami i usługami w najniższych cenach.

Oferta Hanami Pigments Premium to:

  • Stały rabat 20%,
  • Darmowa dostawa,
  • Dostęp do materiałów szkoleniowych,
  • Specjalne oferty, dodatkowe promocje,
  • Możliwość kupna produktów w przedsprzedaży,
  • Wymiana punktów na nagrody.
  Jak zrobić smokey eyes?

Aby dołączyć do klubu należy wykupić dostęp, który obowiązuje przez rok czasu. Koszt takiej usługi to jedyne 1590zł. 

premium

Hanami Pigments – pigmenty do makijażu permanentnego, jakich jeszcze nie widziałeś

Co jest takiego wyjątkowego w produktach Hanami do makijażu permanentnego,? Pigmenty Hanami stworzono przede wszystkim pod względem bezpieczeństwa. Tusze powstały na podstawie opatentowanej technologii Novoxx®, dzięki czemu są one w całości biokompatybilne z organizmem. 

Bezpieczeństwo to nie wszystko, czyli co jeszcze wyróżnia pigmenty Hanami?

Pigmenty do makijażu permanentnego Hanami są nie tylko neutralne dla organizmu, ale również mają dla niego pozytywny wpływ. Barwniki posiadają w składzie substancje, które wpływają na szybsze gojenie się ran. Co więcej, pigmenty mają również działanie przeciwzapalne.

To oczywiście nie jest wszystko – znakiem rozpoznawczym Hanami Pigments jest również nadzwyczajna trwałość. Ta z kolei zapewnia stabilną pigmentację, dzięki czemu często wystarczy jeden zabieg, aby uzyskać piękny efekt końcowy – bez konieczności wprowadzania kolejnych poprawek. Pigmenty są świetnie napigmentowane, a wszystkie kolory są wysoko nasycone, co pozwala osiągać nieziemskie efekty, które będą idealnie prezentować się na każdym rodzaju cery.

Hanami w swojej ofercie posiada wiele produktów, z których korzystają profesjonaliści z całego świata. Na stronie producenta znajdziesz m.in. pigmenty do makijażu permanentnego ust, brwi, microbladingu, powiek i wiele innych.