philipp plein

Marka Philipp Plein a wyjątkowe perfumy

Marka Philipp Plein jest znana na rynku od niedawna. Obecnie ten niemiecki projektant zajmuje się przede wszystkim projektowaniem wysokiej jakości odzieży damskiej i męskiej. W asortymencie można także znaleźć obuwie i inne akcesoria o ciekawym wzornictwie oraz wykonane ze sprawdzonych surowców. Na rynku pojawiły się też perfumy o niezwykłym zapachu. Są one dedykowane przede wszystkim dla tych osób, które cenią sobie nade wszystko dobry styl oraz wyjątkowość.

Philipp Plein – historia marki

Marka ta powstała w 1998 roku. Wówczas to nijaki Philipp Patrick Plein rozpoczął produkcję mebli. Do ich obijania używał takich materiałów, które następnie wykorzystywał do tworzenia toreb. I właśnie w taki sposób powstała historia tej marki. Dziś na rynku oprócz toreb o wyjątkowym designie można znaleźć bluzy, koszulki, czapki, szaliki oraz buty oferowane tego producenta.

Przełomowym okresem w karierze Philippa Pleina był targi mody w Niemczech. Odbyły się one w 2003 roku. Wówczas to ten niemiecki projektant sprzedał produkty o wartości aż 100 000 euro. Po odniesieniu tego niesamowitego sukcesu Philipp Plein zaczął tworzyć produkty z charakterystycznym znakiem -czaszką wykonaną z kryształów Swarovskiego.

Kolejny sukces przyniosły mu pięknie zaprojektowane kurtki. Obecnie oferowane przez niego produkty są marzeniem niezliczonej liczby miłośników mody na całym świecie.

Wyjątkowe perfumy marki Philipp Plein

Dziś wiele osób fascynujących się luksusową odzieżą Philippa Pleina pożąda także perfumy oferowane przez tę markę. Perfumy Philippa Pleina – „The $kull”powstały we współpracy z mistrzem z tej dziedziny Alberto Morillasem, który to zachwycił się bystrością umysłu oraz zdolnościami przewidywania tego znanego, niemieckiego projektanta mody. Zapach tych wyjątkowych perfum jest synonimem niezwykłej energii, charyzmy oraz kreatywności. Ich aromat jest niezwykle prowokujący. Charakteryzuje się pikantnymi, drzewno-skórzanymi i animalistycznymi tonami. Te oryginalne oraz jedyne w swoim rodzaju perfumy silnie akcentują nuty czarnego pieprzu, kardamonu, drzewnych niuansów, skóry, wanilii Bourbon oraz czarnej ambry. Luksusowy i szyty na miarę potrzeb wielu wymagających mężczyzn zapach pozostawia uzależniający ślad na skórze na bardzo długi czas.

  Jak zrobić warkocz dobierany? 5 różnych możliwości

Perfumy te są zamknięte we flakonie wykonanym z czarnego szkła w kształcie trójwymiarowej czaszki. To właśnie ten symbol buduje tożsamość z marką Philipp Plein. Te prowokujące, ucieleśniające bezkompromisowość oraz swobodne myślenie perfumy oferuje sklep perfumy.pl w bardzo atrakcyjnej cenie https://perfumy.pl/firm-pol-1626084651-Philipp-Plein.html. Obecnie są one ekskluzywnym przedmiotem pożądanym przez wielu mężczyzn, a przede wszystkich tych, którzy cenią sobie nade wszystko oryginalność.