serum

Kolagenowe serum Aarkada TC16 – hit w walce z grzybicą?

Onychomikoza, czyli grzybica paznokci to problem, który dotyka sporą część populacji. Szacuje się, że jest to od 3 do nawet 14 procent w zależności od regionu, grupy ryzyka czy grup wiekowych. Niestety wiele chorób, takich jak: cukrzyca, otyłość, niewydolność żylna, choroby krążenia czy osłabiony układ odpornościowy przyczynia się do powstawania tego problemu. Czy serum kolagenowe Aarkada TC16 11 ml jest rozwiązaniem, które pozwoli na skuteczne pozbycie się grzybicy i przywrócenie pełnego zdrowia paznokciom? Już wyjaśniamy!

Zapobieganie grzybicy z kolagenowym serum Arkada TC16 11 ml

Wiadomo, że najlepiej jest zapobiegać niż leczyć, ponieważ jeśli unikniemy zakażenia grzybicą to po prostu nie będziemy zmuszeni do zmagania się z przykrymi konsekwencjami chorobowych zmian. Niestety w przypadku grzybicy paznokci płytka paznokciowa zostaje najczęściej zniszczona. Serum kolagenowe do paznokci Aarkada to produkt, który z powodzeniem można stosować jako profilaktykę grzybicy. Dlaczego warto?

Grzybica powoduje, że paznokcie stają się kruche i łamliwe, zmieniają swój kolor i kształt, w zaawansowanym stadium choroby mogą nawet odpaść. Oprócz tego przy grzybicy paznokcia może pojawić się ból i obrzęk, a zainfekowane paznokcie mogą wydzielać nieprzyjemny zapach. Co najważniejsze, grzybica paznokci jest dość zakaźna, dlatego wszyscy domownicy będą także narażeni na ten problem. Dlaczego serum kolagenowe TC16 jest skuteczne w zapobieganiu grzybicy?

Kolagenowe serum Aarkada TC16 – skład i działanie

Za przeciwgrzybiczne właściwości serum kolagenowego Arkada odpowiada przede wszystkim olejek z drzewa herbacianego, który w połączeniu z kolagenem i gliceryną daje wielowymiarową ochronę dla płytki paznokciowej i wału okołopaznokciowego. Olejek z drzewa herbacianego posiada bowiem silne właściwości przeciwgrzybiczne, a także antyseptyczne i antybakteryjne. Natomiast gliceryna umożliwia przenikanie składników aktywnych serum przez warstwę rogową naskórka.

  Sposoby na lepszy sen

Pozwala to na regenerację płytki paznokcia, jej nawilżenie i ochronę przed rozwojem szkodliwych drobnoustrojów – w tym grzybów. Kolagen i olejek z drzewa herbacianego jest transportowany za pomocą gliceryny w głąb płytki paznokcia, umożliwia ona bowiem swobodne przenikanie składników aktywnych przez warstwę wierzchnią paznokcia. Przy regularnym stosowaniu serum gwarantuje skuteczną ochronę przed grzybami oraz wielowymiarową pielęgnację paznokci, które są piękne, mocne i zdrowe!

Arkada serum kolagenowe do paznokci w walce z grzybicą

Czy kolagenowe serum z olejkiem z drzewa herbacianego jest skutecznym preparatem w walce z istniejącą już grzybicą paznokci? Jak najbardziej tak! Stosując serum do regeneracji paznokci przyczyniamy się do tego, aby naturalne procesy lecznicze zachodziły szybciej. Składniki oleju drzewa herbacianego mają na tyle mocne działanie, że serum Arkada 11ml z powodzeniem wspiera terapię grzybicy paznokci, przywracając im zdrowie i piękny wygląd. Jakby nie było, produkt powstał w oparciu o wieloletnią praktykę i znajomość potrzeb z szeroko pojętej kosmetologii stóp – w tym zwalczania grzybicy. W takiej sytuacji w celu przywrócenia zdrowia paznokci należy serum TC16 stosować 1-3 razy dziennie. Najlepiej aplikować 1-2 krople serum i rozprowadzić je po powierzchni paznokcia, skórek i wału.