Jakie okrycie wierzchnie wybrać na jesienne dni?

Jesień zdecydowanie jest przepiękną porą roku. Oczywiście pod warunkiem, że pięknie świeci słońce, nie pada i są relatywnie wysokie temperatury. Coś w tym jest. Niestety musimy być także przygotowane na gorszą stronę jesieni, gdy jest zimno, a do tego pada mocno deszcz. Bez okrycia wierzchniego w takim wypadku się nie obejdzie. Na jaką kurtkę, czy też płaszczyk postawić? Pora to sprawdzić.

Coś bardziej eleganckiego

Kobiety uwielbiają styl elegancki, ale tak naprawdę nowoczesny. Jak to się mówi – jak Cię widzą, tak Cię piszą. W jakie okrycie wierzchnie opłaca się zainwestować? W którym płaszczu/kurtce będziemy wyglądać jak milion dolarów?

Obecnie na pewno istną furorę robią beżowe płaszcze https://answear.com/h/plaszcze-bezowe. Trzeba przyznać, że jest to prawdziwy hit. Mówi się nawet, że dla każdej kobiety beżowy płaszcz powinien stanowić „must have”. Uwielbiamy płaszcze, a już szczególnie w tego typu kolorach. Dlaczego? Nie tylko pięknie się prezentują, ale można także uznać, że są one rzeczywiście uniwersalnym elementem naszej garderoby. Przyznajmy, że beżowy płaszcz pasuje rzeczywiście do wszystkiego. Możemy go zestawić z czarnymi spodniami i marynarka, a także z jeansami i luźną szarą bluzą.

Do płaszcza możemy nosić wysokie obcasy, kozaki, a także buty sportowe. Z płaszczem możemy zarówno stworzyć stylizacje stricte eleganckie, ale także stylizacje sportowe, w których chyba czujemy się najwygodniej i najpewniej. Gdy mamy tysiące spraw do załatwienia na mieście, to raczej nie wyobrażamy sobie mieć w tym czasie na stopach szpilek, prawda? Byłoby to nie tylko niewygodne, ale także niebezpieczne.

bezowe-plaszcze

A może sportowa kurteczka?

Alternatywą dla płaszczy są na pewno stylowe kurteczki. Kupując kurtkę, chcemy mieć ją już na dobrych kilka sezonów. Nikt nie chce kupować odzieży, która po jednym sezonie będzie znoszona i straci kolory. Jest to absolutnie nie do przyjęcia. Lepiej wydać nieco więcej i mieć pewność, że mamy do czynienia z wysoką jakością.

  Manicure hybrydowy - jak go prawidłowo wykonać? Mnóstwo wskazówek

Gdy chodzi nam po głowie zakup kurtki, to od razu się zdecydujmy na zakup markowego modelu. Polecamy damskie kurtki Tommy Hilfiger https://answear.com/m/tommy-hilfiger/ona/odziez/kurtki. Marka ta jest obecnie na topie i w zasadzie ma wszystko to,  czego oczekujemy. Pamiętajmy, że Tommy Hilfiger to nie tylko piękne kurtki, ale także wiele innych elementów garderoby. Są to w zasadzie różne elementy garderoby, w tym także buty.

Gdy postawimy raz na coś tej marki, to już nie będziemy chciały słyszeć o żadnych innych producentach. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby ubierać się w ubrania Tommy Hilfiger od stóp do głów. Osoby, które uważają, że cena takich ubrań jest naprawdę wysoka, są w błędzie. Wielokrotnie możemy kupić ubrania markowe na promocjach, wyprzedażach, czy też w formie końcówek kolekcji. Zdecydowanie tańsze ubrania markowe dostępne są w sklepach internetowych. Musimy jednak uważać na to, aby nie natrafić na sklep, który prowadzi nielegalną działalność i handluje podrobionymi  ubraniami.

Kupujmy w sieci, ale tylko i wyłącznie ze sprawdzonych źródeł, a więc z oficjalnych sklepów.