mozg

Jak poprawić pracę mózgu dzięki suplementacji?

Mądra suplementacja to taka, która w zdrowy i bezpieczny sposób pozwoli Ci wesprzeć organizm tak, jak tego potrzebujesz. W dzisiejszym świecie, w którym otaczani jesteśmy ogromną ilością bodźców, żyjemy w stresie i ciągłym biegu, spędzając większość czasu przed ekranami monitorów lub telefonów, niezbędna jest odpowiednia troska o mózg. To przecież najważniejszy organ w naszym ciele.

Odkryj potęgę swojego mózgu

W odpowiedzi na problemy i potrzeby ludzi XXI wieku powstał suplement MyBestGenius – preparat na miarę naszych czasów. To doskonałe wsparcie zarówno na codzień, jak i w okresach zwiększonego stresu i zaangażowania fizycznego oraz psychicznego. Zawiera aż 18 składników aktywnych dla wsparcia Twojego mózgu, koncentracji, pamięci, wzroku, ale również dla energii i wydolności Twojego organizmu. To receptura, jakiej dotychczas nie znałeś.

Antyoksydanty 

MyBestGenius wysycony jest antyoksydantami, które wspomagają niwelowanie skutków stresu oksydacyjnego i spowolnienie procesów starzenia organizmu, w tym mózgu. Wśród nich znajdują się takie składniki jak: ginko biloba, aksamitka wzniesiona i borówka czarna. 

Adaptogeny

Suplement zawiera również wysoką dawkę cennych adaptogenów, takich jak ashwaganda, żeń-szeń, różeniec górski, bakoba drobnolistna, wąkrota azjatycka, które znane są ze swojej szerokiej gamy dobroczynnych działań na organizm. Adaptogeny wzmagają naturalną jego odporność na stres, zmęczenie i wpływają pozytywnie na samopoczucie. 

Kwasy omega

Kwasy omega korzystnie wpływają na prawidłowe funkcjonowanie mózgu i wzroku.

Niestety w naszej codziennej diecie jesteśmy szczególnie narażeni na niedobory omega-3. Aby zapewnić organizmowi ich odpowiednią dawkę, powinniśmy spożywać w wysokiej jakości tłuste ryby minimum dwa razy w tygodniu. Nie jest to łatwe zadanie, dlatego suplementacja kwasami omega-3 jest bardzo ważna, a dzięki MyBestGenius zadbasz o ich odpowiednią dawkę. Suplement zawiera w sobie 462 mg EPA i 308 mg DHA.

  Jak wybrać najlepszą płytę gazową?

Witaminy i minerały

Dodatkowo MyBestGenius zawiera szereg witamin i minerałów, takich jak witaminy: A, B1, B12 oraz cynk, które korzystnie wpływają na pracę mózgu i innych ważnych narządów.

Suplementuj jak geniusz

MyBestGenius to idealny suplement dla Ciebie, jeśli zależy Ci na tym, aby wesprzeć prawidłową pracę swojego mózgu, poprawić koncentrację i pamięć lub gdy odczuwasz skutki przemęczenia i stresu oraz chcesz zadbać o prawidłową pracę wzroku. Skorzystasz z pozytywnego działania suplementu również, jeśli zależy Ci na uzyskaniu pełni swojej energii i wykorzystaniu w najlepszy sposób swoich możliwości przy aktywności fizycznej. 

Pamiętaj jednak, że kluczem do sukcesu w suplementacji jest przede wszystkim regularność oraz zdrowy styl życia, który wsparty składnikami preparatu pozwoli Ci uzyskać naprawdę genialne efekty!