kobieta laptop

Dlaczego warto zainwestować w dobre gadżety reklamowe?

Gadżety z logo to sposób na reklamę firmy bez dużych nakładów finansowych. Dlatego w upominki dla klientów i pracowników inwestują zarówno małe, jak i duże przedsiębiorstwa. Nie wszystkie gadżety cieszą się jednak taką samą popularnością. Czym się kierować przy wyborze produktów marketingowych z logo firmy, aby mieć pewność, że upominek zostanie dobrze przyjęty i spełni swoją funkcję? Podpowiadamy!

Na co zwrócić uwagę przy wyborze gadżetów firmowych?

Wybierając gadżety firmowe, zadbaj o to, aby upominki były wykonane z wysokiej jakości materiałów. Zwróć uwagę na dostępne techniki nadruku. Pamiętaj, że kolorystyka gadżetów powinna być spójna z pozostałymi elementami identyfikacji wizualnej marki.

Jeżeli zależy Ci na tym, aby gadżety trafiły do Twoich klientów lub pracowników jak najszybciej, sprawdź, jaki jest szacowany czas realizacji zamówienia (zazwyczaj od 2 do 6 dni roboczych). Kupując produkty reklamowe w większej ilości, możesz liczyć na atrakcyjne rabaty.

Jakie gadżety reklamowe cieszą się największą popularnością?

  • Sportowe

Dobry gadżet reklamowy powinien być atrakcyjny dla użytkownika: praktyczny i designerski. Warto zadbać, aby współgrał ze strategią marketingową firmy.

Moda na zdrowy tryb życia sprawiła, że coraz więcej osób uprawia sport. Dlatego gadżet ułatwiający rozpoczęcie przygody z bieganiem, fitnessem, siłownią czy jazdą na rowerze to dobry pomysł na upominek dla klientów, pracowników oraz kontrahentów.

Skakanka z poliestru wytwarzanego ze zużytych plastikowych butelek po napojach, butelka sportowa, opaska na ramię na telefon, szybkoschnący ręcznik sportowy, zestaw do tenisa, a może saszetka zapinana w pasie? Gadżety sportowe to dobry pomysł nie tylko dla firm z branży sportowej czy eventowej.

  • Ekologiczne

Gadżety firmowe, dostępne na stronie opengift.pl to nie tylko tradycyjne smycze i breloki do kluczy. Wraz ze wzrostem świadomości ekologicznej społeczeństwa rośnie popularność gadżetów wykonanych z materiałów biodegradowalnych lub pochodzących z recyklingu.

  15 rzeczy, które rozumieją kobiety po ukończeniu 30 lat

Torby na zakupy z bawełny, juty lub konopi, papierowe słomki, biodegradowalne notesy, sosnowe zakładki do książek, długopisy korkowe, a nawet zestawy nasion umożliwiające samodzielne zasadzenia drzewa! Lista ekogadżetów, na które możesz nanieść logo firmy, jest bardzo długa! Twoi klienci lub pracownicy z pewnością docenią zaangażowanie w działania na rzecz ochrony środowiska naturalnego.

Upominki z recyklingu mają wiele zalet. Są nie tylko dużo bardziej przyjazne naturze niż tradycyjne gadżety, ale także trwałe i estetycznie wykonane. Ekologiczne produkty reklamowe z logo to dobre rozwiązanie dla każdej firmy niezależnie od branży. W szczególności dla przedsiębiorstw, którym zależy na budowaniu wizerunku firmy odpowiedzialnej społecznie.

Tego typu upominki świetnie sprawdzą się jako prezent dla pracowników czy kontrahentów z okazji świąt Bożego Narodzenia, a także jako materiały reklamowe na targach pracy lub konferencjach.