Co_podarowac_na_Dzien_Ojca

Co podarować na Dzień Ojca?

Dzień Ojca jest okazją, by podziękować naszym ojcom za opiekę i wsparcie. W tym szczególnym czasie dobrze jest pobyć razem, porozmawiać, wybrać się na wycieczkę. Radość tacie sprawi również niebanalny prezent, przemyślany, oryginalny i podarowany od serca. Jak wybrać odpowiedni upominek?

Podaruj ojcu prezent, dzięki któremu będzie wiedział, że jest kimś bardzo ważnym w Twoim życiu. Pomyśl, co lubi tata, muzykę, motoryzację, majsterkowanie, sport czy ogrodnictwo? Najlepiej uświetni Dzień Taty prezent, który uwzględnia zainteresowania danej osoby. Taki podarek świadczy o tym, że osoba obdarowująca wybierała go specjalnie z myślą o tym, któremu chciała sprawić radość.

Mówi się, że najlepszy upominek to słodki upominek. Sklep Chocolissimo przygotował propozycje dwa w jednym, czekoladowe niespodzianki odpowiadające różnym pasjom. Przedstawiamy najwyższej jakości słodkości dla wędkarza, wielbiciela motoryzacji, kibica piłkarskiego i posiadaczy wielu innych hobby.

Prezent od serca dla miłośnika piłki nożnej

Zaskoczenie i radość dla każdego kibica i piłkarza gwarantuje czekoladowa piłka w komplecie z czekoladową butelką piwa. Najsłodsza piłka na świecie oprócz wrażeń estetycznych przyniesie niewątpliwie najprzyjemniejsze doznania smakowe. Przygotowana jest z białej czekolady, z ciemnymi łatami z czekolady deserowej. Na pewno wprawi w zachwyt obdarowanego. Nie bez znaczenia jest także piękne, gustowne opakowanie, kartonowe pudełeczko z okienkiem.

Czekoladowa może być nie tylko piłka, lecz nawet cały zestaw piłkarski. Fantastyczne figurki z pysznej czekolady mogą być znakomitą przekąską podczas meczu. Może być też i tak, że fan piłki nożnej nie będzie chciał zjeść tych pięknych rekwizytów, gwizdka, piłki, koszulki i innych, lecz zostawi je sobie do podziwiania. Tak czy inaczej, każdy ojciec lubiący piłkę nożną będzie mile zaskoczony i szczęśliwy.

  Jakie mamy rodzaje rocznic ślubu?

Słodki zestaw majsterkowicza

Wielu ojców lubi majsterkowanie. Każdy obdarowany będzie zadowolony, gdy w skrzynce na narzędzia znajdzie pyszne słodkości w kształcie dobrze znanych narzędzi. Jest to idealny upominek dla wszystkich złotych rączek. A może pamiętasz czasy, gdy wspólnie majsterkowaliście z tatą? W Dniu Ojca będzie okazja by powspominać piękne chwile, spędzić razem czas zajadając się pysznymi, starannie wykonanymi z najlepszej czekolady śrubokrętami, młotkami, kluczami francuskimi czy kombinerkami.

Coś słodkiego dla każdego

Niezależnie od tego, czym interesuje się Twój Tata, w sklepie Chocolissimo znajdziesz odpowiedni upominek. Oprócz zestawów dla piłkarza czy majsterkowicza, dostępne są pralinki w kształcie instrumentów muzycznych, narzędzi ogrodniczych, samochodów, motocykli, samolotów, akcesoriów wędkarskich a nawet rowerowych.

Jeśli żadne z tych hobby nie pasuje do Twojego Ojca, podaruj mu pyszne pralinki w oryginalnym opakowaniu z komiksową postacią Super Taty. Jeśli tato jest Twoim superbohaterem, przypomnij mu o tym, ofiarowując pyszne, wykonywane ręcznie i pięknie zdobione słodkości.