corka daje prezent mamie

Co kupić dla mamy w prezencie? Oto propozycje, które zachwycą każdą obdarowaną

Znaleźć dobry prezent dla mamy – brzmi jak wyzwanie… Wydawałoby się jednak, że nie powinno ono okazać się zbyt trudne czy skomplikowane. Każdy przecież swoją mamę zna najlepiej na świecie, powinien więc bez trudu znaleźć coś, co ją ucieszy. Kiedy jednak przychodzi co do czego, często okazuje się zupełnie inaczej…

I nie chodzi wcale o to, żeby dzieci nie znały dobrze swoich rodziców, bynajmniej. To bardziej kwestia samych podarunków – i tego, że chciałoby się, aby były one jak najlepsze. Skoro jest tak wiele możliwości, to jak wybrać tę najlepszą? Na szczęście są sposoby.

Przede wszystkim warto zdecydować się na prezent personalizowany.

Personalizowany upominek, a więc ozdobiony samodzielnie wybranymi napisami lub zdjęciami, staje się dosłownie jedyny w swoim rodzaju – nabiera szczególnego znaczenia dla obdarowanej osoby i z pewnością zostanie zachowany na dłużej jako pamiątka.

Przykłady? Magnes na lodówkę DLA MAMY ze zdjęciami – to właśnie dowód na to, że dobry prezent dla mamy wcale nie musi być duży czy drogi. Wystarczy drobiazg. Symboliczny upominek podkreślający uczucia, a także to, co dla mamy ważne – co uwiecznić można na magnesie. A czy on sam trafi na drzwi lodówki czy umieszczony zostanie w jakimś innym miejscu, to już zależy wyłącznie od obdarowanej.

Być może nieco bardziej eleganckim prezentem okaże się personalizowany ręcznik dla mamy WYJĄTKOWA. To wciąż upominek bardzo praktyczny i ponadczasowy, a jednocześnie bardzo osobisty – ozdobiony indywidualną dedykacją ręcznik zachwyci każdą mamę!

Personalizowany prezent dla mamy

Pomysłów na upominek dla mamy jest oczywiście wiele więcej. To m.in.:

  • personalizowany plakat z samodzielnie wybranymi zdjęciami,
  • ozdobiona własnym grawerem osłonka na doniczkę,
  • poduszka z przygotowanym na indywidualne zamówienie nadrukiem,
  • szklana szkatułka na biżuterię z grawerem na wieczku,
  • album na zdjęcia ze spersonalizowaną okładką,
  • leżak z regulowanym i personalizowanym oparciem,
  • drewniane „pudełko wspomnień” do przechowywania pamiątek,
  • okolicznościowa kartka z życzeniami w rozmiarze XXL,
  • oryginalna skarbonka ze spersonalizowanym tłem,
  • kosz piknikowy z pełnym wyposażeniem.
  Jaki prezent wybrać dla kobiety? 5 sprawdzonych pomysłów

Każda z tych rzeczy sprawdzi się doskonale w roli upominku.

Nie tylko prezent – wspólnie spędzony czas jest bezcenny

Wiele mówi się o podarunkach i z pewnością każda obdarowana osoba będzie zachwycona otrzymanym gadżetem, mniejszym czy większym prezentem. Nie zawsze jednak chodzi wyłącznie o to, co materialne. Zwłaszcza w przypadku osób mieszkających daleko, nieustannie zapracowanych i zabieganych, dobrym pomysłem będzie spędzenie czasu wspólnie z rodzicami, wspólnie z mamą. Bardzo często rodzice przyznają, że tego właśnie im brakuje – czasu z dorosłymi już dziećmi. Warto nadrabiać go przy każdej okazji!

Nie trzeba w tym celu wcale czekać do jakiejś szczególnej okazji jak urodziny czy święta. Można – ot tak – wziąć wolne i przyjechać do rodziców w odwiedziny. Zabrać ich do restauracji, wybrać się z mamą na długi spacer, a może nawet i na wycieczkę, zrobić coś razem. Żadna z tych rzeczy nie kosztuje wiele – a do tego jest naprawdę bezcenne.

Prezent z pewnością także nie zaszkodzi – zwłaszcza jeśli będzie to prezent spersonalizowany, a więc przygotowany specjalnie z myślą o obdarowanej osobie, wyróżniający się, wyjątkowy. Po co ograniczać się do uniwersalnych gadżetów dostępnych w każdym sklepie, skoro można sięgnąć po coś o wiele lepszego?

Jeśli i Ty wychodzisz z tego założenia, już dziś zajrzyj na Crazyshop.pl i sprawdź ofertę pomysłów na personalizowany prezent dla mamy!