zdjecie

Answear rusza z drugą edycją popularnego konkursu CatchTHEmoment

Konkursy fotograficzne dla fotografów-amatorów to dla wielu z nich nie lada wyzwanie, ale i przyjemność z możliwości kreatywnego spojrzenia na świat. Jeśli chcesz, aby Twoje prace tym razem stały się częścią ogromnej galerii momentów inspirujących do odważnego i aktywnego życia, spróbuj swoich sił w konkursie CatchTHEmoment, którego organizatorem jest Answear. Co warto wiedzieć o CatchTHEmoment?

Konkurs fotograficzny Answear 2023 – dla tych, którzy celebrują życie

Organizatorem konkursu CatchTHEmoment jest Answear, czyli pierwszy polski multibrandowy sklep internetowy, który znajdziesz pod adresem https://answear.com/. Tegoroczna edycja konkursu fotograficznego zachęca do zatrzymywania w kadrze chwil pełnych emocji i tych, które mogą być początkiem ciekawych historii. Hasło przewodnie konkursu, podobnie jak strategia marki 'Lifespiration Starts Here’, podkreśla, że wyjątkowe chwile dzieją się tu i teraz i mogą być lifespiracją do odważnego i aktywnego życia wbrew konwenansom i przekonaniom innych, a jednocześnie w szacunku do tego, jak inni postrzegają celebrowanie życia.

Tegoroczne wydarzenie jest zresztą drugą edycją konkursu fotograficznego, którego organizatorem jest Answear. Poprzednia koncentrowała się na pięknie w jego najczystszej i najprostszej formie. Konkurs, na który mogli zgłaszać swoje prace miłośnicy fotografii z 7 krajów, wpłynęło aż 16 tys. zdjęć. Wówczas konkurs zainspirował Answear do rozpoczęcia w 2021 roku akcji charytatywnej #CatchTheCharity.

CatchTHEmoment – poznaj ideę konkursu fotograficznego Answear

Zarówno najnowsza kampania Answear, jak i hasło przewodnie konkursu fotograficznego, którego marka jest organizatorem, skupiają się na lifespiracjach. Czym są takie inspiracje? Jak nietrudno się domyślić, słowo life po angielsku oznacza po prostu życie, dlatego lifespiracje to kadry, które zachęcają do działania. Marka daje impuls swoim fanom i klientom do odkrywania otaczającego ich świata, niezwracania uwagi na konwenanse i rezygnacji z nudy. Lifespiracje możesz znaleźć w sytuacjach, które dzieją się tu i teraz – wystarczy, że będziesz mieć oczy szeroko otwarte i nauczysz się czerpać z nich pełnymi garściami. Kiedy dodatkowo wyposażysz się w aparat fotograficzny, swoimi lifespiracjami będziesz mogła dzielić się w międzynarodowej galerii prac o tej samej tematyce.

  Saturator SodaStream – prezent dla bliskich i dla planety

1200x628_

Zasady konkursu CatchTHEmoment – dlaczego warto wziąć w nim udział?

Każdy uczestnik konkursu fotograficznego CatchTHEmoment musi być osobą pełnoletnią mieszkającą w Polsce. Jeśli spełniasz te warunki, poszukaj najlepszego Twoim zdaniem zdjęcia uwieczniającego chwilę, która wywołuje wiele emocji albo może być początkiem ciekawej historii. Następnie wrzuć je na swój profil na Instagramie oraz dodaj oznaczenie @answear i tag #catchthemomentpl. Musisz także zaobserwować profil Answear na Instagramie. Czas nadsyłania zdjęć na konkurs mija 31 lipca 2023 roku.

Uwielbiasz robić zdjęcia? Cieszysz się życiem i chcesz tę radość przekazywać innym? Spróbuj swoich sił w konkursie dla fotografów-amatorów, który organizuje Answear. Po więcej informacji zapraszamy na stronę https://catchthemoment.answear.com/!